Přejít na obsah

ako vycistit kozeny remienok


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...

Ja ho vzal normalne kartackem a mejdlem, potom jsem ho asi den susil ne na primem slunci a nakonec jsem ho "naimpregnoval" trochou takove vazeliny co pouzivam na suche ruce, no a je to ok...ikdyz mozna ne zcela v souladu s technologii, ktera se ma oficialne pouzivat...

 

Suseni na primem slunci neni dobry napad. Kuze ma rada teplotne klidne suseni ale treba kvuli rychlosti v pruvanu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno tu uz taka tema bola, no nepodarilo sa mi to narychlo najst.

 

Teda, ako vycistit kozeny remienok, ktory je hlavne od potenia "zaspineny".

Ako ho osetrovat - co najjednoduchsim a najlacnejsim sposobom?

 

dik :)

 

nejlevneji to pujde nasledovne: od hrube spiny otrit vlhcenymi ubrousky na detske zadky baby wipes, ale verze sensitive, bez olejicku a parfemu.

kozeny pasek sm.di kvuli pomnozenym bakteriim. muzes pasek prat v pracce nebo myt mydlem, ale to moc bakterie nehubi a kuzi vic skodi. mne se osvecilo koupit v drogerii antibakterialni gel. dela se jich vic druhu, pouziva se to na ruce, kdyz si je nemuzes umyt. je v to alkohol. a parfem. alkohol a baktericidni latky pobiji bakterie a parfem chvili voni. navic to rychle schne.

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mozno tu uz taka tema bola, no nepodarilo sa mi to narychlo najst.

 

Teda, ako vycistit kozeny remienok, ktory je hlavne od potenia "zaspineny".

Ako ho osetrovat - co najjednoduchsim a najlacnejsim sposobom?

 

dik :)

 

nejlevneji to pujde nasledovne: od hrube spiny otrit vlhcenymi ubrousky na detske zadky baby wipes, ale verze sensitive, bez olejicku a parfemu.

kozeny pasek sm.di kvuli pomnozenym bakteriim. muzes pasek prat v pracce nebo myt mydlem, ale to moc bakterie nehubi a kuzi vic skodi. mne se osvecilo koupit v drogerii antibakterialni gel. dela se jich vic druhu, pouziva se to na ruce, kdyz si je nemuzes umyt. je v tom alkohol. a parfem. alkohol a baktericidni latky pobiji bakterie a parfem chvili voni. navic to rychle schne.

 

edit: pisu z mobilu tak se omlouvam za diakritiku a chyby a dva reportazni vstupy. smazte druhy, diky.

Upraveno uživatelem yed69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Zkoušel jsem čistit kožený pásek tak, že jsem ho (na radu někoho zde z fóra) ponořil do Sava a pořádně vymáchal. Dost z něj pouštěla barva a nabral "vintage" nádech. Nevypadalo to špatně, a když se řádně propral a naimpregnoval, tak se dal v pohodě dál nosit. Takto jsem ho čistil asi 4x po sobě a pak ho rozebral. Zjistil jsem, že jádro pásku je z nějaké uměliny - proto nikdy dlouho nevydržel a začal sm.dět. Nápisu genuine leather se nedá vždy věřit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...