Přejít na obsah

Jakou značku vybrat


SF1

Doporučené příspěvky

Mně se líbí Glashutte, Panerai - ty nejsou tak profláklé. Ale i Tag Heuer třeba....

 

 

Joo pekný příspěvky...ale stačilo by mě kdyby jste mi napsali po jakých značkách bych se měl koukat??Znám jen některé značky, ale třeba Sinn jsem vůbec nevěděl že existuje.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo pekný příspěvky...ale stačilo by mě kdyby jste mi napsali po jakých značkách bych se měl koukat??Znám jen některé značky, ale třeba Sinn jsem vůbec nevěděl že existuje.

 

Jezis, tak zkus se tu trochu porozhlidnout. Treba ve vlaknech "Pochlubte se novymi prirustky", "Fotogalerie", koneckoncu i "Prodam", "Koupim", "Vymenim". Projdi si tohle vlakno - Poradte s koupi/vyberem. Vsude uvidis hodinky.... hodinky....hodinky... a az te napadne: "co je to za vec, na tom obrazku??", budou to nejspis hodinky. :-)Najdi si nejaky kousky, ktery te zaujmou, zkus popremyslet, jaky styl by ti vyhovoval a pak hodit trochu konkretnejsi dotaz. Za padesatku muzes mit fakt ledasco krasneho. :cheers:

 

edit: chybka

Upraveno uživatelem Petr Svenda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě dodám, že jen obrázek nemusí někomu podat ucelenou informaci o tvaru a velikosti hodinek - viz promo fotky... a mnohdy malý detail, kterému na obrázku ani nevěnuješ pozornost způsobí, že se ti ty hodinky " na živo " až tak moc nelíbí, nebo jsi z nich zklamaný. A pokud chceš investovat 50k, což už je velmi slušný budget, navštiv nějaký butik, AD, atd... , ke si můžeš hodinky osahat a ocenit celkovou kompozici detailů, pro které se ti líbí ta či jiná značka či model. Cesta a strávený čas se ti určitě vyplatí. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych začala u Bondovek, těma nic nezkazíš

 

do pade teda nevim..

 

Joo pekný příspěvky...ale stačilo by mě kdyby jste mi napsali po jakých značkách bych se měl koukat??Znám jen některé značky, ale třeba Sinn jsem vůbec nevěděl že existuje.

 

cece, ty jses ale docela jednoduchej zakaznik :) pokud nevis, tak ti kdokoli natlaci cokoli

 

hele, vykasli se na mrhani penez, podivej se na Certiny tady a mozna si neco vyberes.. pokud jses uplnej zacatecnik, je to proste vyhazovani penez, protoze ti garantuji, ze ty hodky budes za mesic prodavat.. a budes tratit.. rozkoukej se a pokud stale nevis, spis, nez jake chces hodinky napis, pro jakou prilezitost je chces

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím jak Tobě, ale mně by přišlo utratit bratru téměř 50000 za Certiny jako holá sebevražda.

 

ja taky nerikam at vyplazne 50 klacku.. prave naopak, pisu, at si koupi neco levnejsiho.. ale u Tagu kuprikladu se mu to moc nepovede, ze ano.. sebevrazda je slehnout 50 litru do prvnich hodinek aniz o nich cokoli vi

 

btw, Certina je hodne kvalitni znacka.. ze je podhodnocena je neco jineho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

....................... sebevrazda je slehnout 50 litru do prvnich hodinek aniz o nich cokoli vi............

 

Tohle je mýtus, který se prolíná fórem. Nevidím sebemenší důvod, proč by si nemohl koupit první hodinky za padesát tisíc, ty kokotiny, že se do drahých hodinek musí dorůst, nemohu číst. SF1 totiž nemusí být nemocný a hodinky za měsíc prodávat, může zůstat jen u těch prvních, jediných.

 

 

 

Edit - brand okolo 50000 je například Longines.

Upraveno uživatelem thesis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je mýtus, který se prolíná fórem. Nevidím sebemenší důvod, proč by si nemohl koupit první hodinky za padesát tisíc. SF1 totiž nemusí být nemocný a hodinky za měsíc prodávat, může zůstat jen u těch prvních, jediných.

 

 

 

Edit - brand okolo 50000 je například Longines.

 

je to asi stejnej mytus, jak si vzit za manzelku prvni holku, kterou v zivote milujes :)

jo, muze to vyjit, ale vetsinou to nevyjde.. a rozvody pak neco stoji

 

sorko, ale me proste neprijde normalni resit koupi prvnich hodinek timto stylem a chtit za ne utratit 50 klacku.. nevi co chce, na co to chce, kde to chce, nema paru o znackach, nevi proste nic.. a to neni o nemoci

 

S longinkama souhlasim, taky muze byt, ale opet, je to cenove nekde jinde, nez ty certiny..

 

Ve finale, jsou to jeho penize, nemam s tim sebemensi problem. Ale pokud chce poradit, tak mu radim tak, jak si myslim, ze je to ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych se na něj vybod. Když jsem přišel na fórum, tak jsem čtvrt roku jenom četl, abych si udělal nějakej obrázek o hodinkách a abych nemusel vyrukovat z debilním dotazem: "Co si mám koupit za padesát litrů?" Přesně jak píše Petr Svenda. Je tu minimálně polovina vláken které inspirují k nákupu hodinek a kdo není línej, tak si tu ty svoje určitě najde, udělá si pár typů a když mu není něco jasný, tak se potom zeptá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Joo pekný příspěvky...ale stačilo by mě kdyby jste mi napsali po jakých značkách bych se měl koukat??Znám jen některé značky, ale třeba Sinn jsem vůbec nevěděl že existuje.

 

... tak co se tyce dajveru, tak tady mas nejaky znacky, ktery sem ti zkopiroval z http://oceanictime.blogspot.com/ ... ale nektery teda asi budou za vic nez tech 50k ...ale ty si poradis ...

 

 

Audermars Piguet

BLANCPAIN

Breguet

BREITLING

CLERC

Girard-Perregaux

Glashütte Original

HYSEK

Jaeger-LeCoultre

JeanRichard

OMEGA

Parmigiani

Richard Mille

Roger Dubuis

ROLEX

Ulysse Nardin

ZENITH

Alain Silberstein

Angular Momentum

ENNEBI Instruments

Germano & Walter

Julius Legend

KAVENTSMANN

Lowin Cologne

ORA

Pita Barcelona

SARPANEVA Watches

Vintage VDB

Aegir

ARMIDA Watches

Artego-Watch Co.

BaliHa'i PROJECT

Benarus Watch

Boschett Timepieces

DIEVAS

DWATCH

H2O Watch

Halios Watches

HELSON

Kremke Watch

moVas

OceanArc

OLIVIER Watch Co.

Prometheus

RedSea Watches

sAs

TEMPEST Watches

ZENTON Instruments

ZIXEN

BREMONT

ChristopherWard

Graham London

Nite Watches

Precista

B.O.C.

Bamford Watch Dep.

D.O.T. Watchworks

IWW

Kent Parks

MKII

NE Watch Works

Noah Fuller

Pro Hunter

Project X Designs

Single Red DEEP SEA

TENCHÉ Watches

Wilson Watch Works

Aeronaval Instruments Manufacture

Aqualung

Auricoste

Bell & Ross

BEUCHAT

CREPAS Watches

EDMOND

EXTático

HUBLOT

MATWATCHES

Michel Herbelin

Pita Barcelona

RALF TECH

ROCHET

TIBURON

Yema

ARCHIMEDE

Autran & Viala

Chris Benz

Essex-Watches

Fricker

Jacques Etoile

KADLOO

Kazimon

LACO

LIMES

Lindburgh-Benson

Marcello C

MOLA Watches

Mühle-Glashütte

NauticFish

NIVREL

Riedenschild

Schäuble & Söhne

Sinn

Steinhart Watches

Stowa

Tourby Watches

UTS München

Alessandro Baldieri

ANONIMO Firenze

Breil (Manta)

Cairelli

Decima

Drass Watch

ENNEBI

Enzo Mechana

Immersion

Officine Panerai

SECTOR

U-BOAT

Alba

Casio

Citizen Watch

G-Shock

Orient

Seiko

Ball Watch Co.

BATHYS Hawaii

BERNHARDT

BULOVA

HAMILTON

HEXA Watches

Kobold

LÜM-TEC

REACTOR

RGM

St. Moritz

Stolas Watch Co.

Thomas Gref

ARCTOS Elite

CX Swiss Military Watches

GPW Military

H3 TACTICAL

MARATHON

Memphis Belle

MMT500

MTM Special Ops

RAID

RAVEN WATCH

RESCO

Rougue Warrior

Swiss Military Watch

t.a.c.t.i.c.o

Tawatec

TRASER

Tutima

VIXA

AGAT Factory

BURAN Swiss

Moscow Classic

Volna

Vostok

Vostok Europe

AQUADIVE

Aquanautic Gen?ve

Aquastar

Azimuth

CORUM

DELMA

DOXA

Ernst Benz

Eterna

Favre-Leuba

FORTIS

Glycine

IWC Schaffhausen

LINDE WERDELIN

Longines

LUMINOX

Oris

PERRELET

RADO

RSW

Squale

TAG Heuer

Tempvus Compvtare

TISSOT

TUDOR

TÄRNAN

Victorinox

Vulcain Watches

Wenger

Zeno Airplane Diver

EDOX

GINAULT

Korsbek Watch Co.

Magrette

Môntr?k

Ocean7 Watch Co.

Orange Watch Co.

Orsa Watch Co.

Porsche Design

Serket Watch Co.

SONIC-Watches

SUUNTO

ZURINER

Doxa-in-Asia

GaG? Milano

LOCAMN

NIXON

TechnoMarine

TENDENCE

VITTORIUM

Zodiac

Upraveno uživatelem michal_45
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...