Přejít na obsah

Panerai a ženy?


voyageusedutemps

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já myslím, že ano, ale taky si myslím, že jen honíš příspěvky...i když relativně přijatelnou cestou.

Ale pokud mám mluvit k tématu, tak pokud Paneraie nejsou na ženském zápěstí příliš velké, můžou působit velmi sexy a přitom ne hrubě a přehnaně maskulinně.

Upraveno uživatelem Chorche
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Líbí se mi kožené nebo kaučukové řemínky a větší hodinky. Paradoxní je, že sama nosím malé, ale ráda bych to změnila. Spíš než Panerai mě lákají tyto:

post-20072-087465400 1341436555.png

 

co si o tom jako muži myslíte, není to na holku příliš? Já nad nimi stále váhám...

 

i když u těch Panerai... na první pohled mi přišly hrozne obyčejné, ale to je na nich ve finále právě to hezké, ta jednoduchost...

Upraveno uživatelem voyageusedutemps
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si o tom jako muži myslíte, není to na holku příliš? Já nad nimi stále váhám...

 

i když u těch Panerai... na první pohled mi přišly hrozne obyčejné, ale to je na nich ve finále právě to hezké, ta jednoduchost...

 

Zenam vetsinou panske hodinky velmi slusi, takze ja to podporuju. Tim nechci rict, ze mensi damske jim neslusi, idealni je mit i ty male na stridacku, je to pak prijemna zmena. Panske hodinky na zenske ruce zaujmou uz jen svoji velikosti. Panerai maji tu vyhodu, ze nejsou preplacane, jsou jednoduche. Tim padem nepridavaji ke sve velikosti dalsi wow efekt ze zdobnosti hodinek. Hujer nemam moc v oblibe, je to takova samponska znacka (hodinky, bryle a dalsi volovinky).
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, a které hodinky kromě výše zmíněných byste si na ženě představovali vy?

 

 

Zenam vetsinou panske hodinky velmi slusi, takze ja to podporuju. Tim nechci rict, ze mensi damske jim neslusi, idealni je mit i ty male na stridacku, je to pak prijemna zmena. Panske hodinky na zenske ruce zaujmou uz jen svoji velikosti. Panerai maji tu vyhodu, ze nejsou preplacane, jsou jednoduche. Tim padem nepridavaji ke sve velikosti dalsi wow efekt ze zdobnosti hodinek. Hujer nemam moc v oblibe, je to takova samponska znacka (hodinky, bryle a dalsi volovinky).

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bicolor mám dámské Constellation - nesmějte se, je to holt klasika :D ale nevím jestli bych znovu do té barevné kombinace šla.. Ale Daytony jako takové, super.

 

 

Rolex Daytona Bicolor s bílým ciferníkem. Nosí je kamarádka a je to sexy. Velikost je nositelná (narozdíl od Panerai) a je to dobrá investice (narozdíl od všech ostatních značek).

 

Upraveno uživatelem voyageusedutemps
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znama nosi daylighty 44mm a vypada to na ni dobre. nosi aji IWC BP Saint Exupery, pripadne DaVinci chronograph. nicmene je fakt, ze to neni zadna vychrtlina, ale holka krev a mliko :)

 

stalo by za to nastudovat patricne vlakno, trebas najdes nejakou inspiraci :)

Posted Image

Upraveno uživatelem sibirnaya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě i to tam hraje svoji roli.... A jaký je váš názor na Speedmaster vs. žena?

post-20072-043474600 1341472332.jpg

 

znama nosi daylighty 44mm a vypada to na ni dobre. nosi aji IWC BP Saint Exupery, pripadne DaVinci chronograph. nicmene je fakt, ze to neni zadna vychrtlina, ale holka krev a mliko :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...