Přejít na obsah

Panerai a ženy?


voyageusedutemps

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 65
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

U Rolexek je to těžké, všeobecně známka úspěchu, ale na mě prostě příliš okatá... Poslední dobou mě baví Glashutte, u těhle bych neváhala ani minutu.

 

V Glashuette Original jsem byl na Manufactory tour a stalo to za to. Sport Evolution jsou skvely hodinky, ale turbo se mi u nich ani trochu nelibi. K tem ryze sportovnim hodinkam se ty jejich kudrlinky vubec nehodi.

 

Napadá mě možná pitomá otázka, co muži a dámské hodinky? Znáte někoho, anebo spíš jaké hodinky by vás na ruce neurážely

 

A co se tohohle tyce, tak nosil jsem vintage Rolex 34 mm. Jsou to teda pansky hodinky, ale vzhledem k dnesnim trendum velikosti hodinek by dnes mohly byt povazovany za damsky. Nosily se paradne a mozna se k nim v budoucnu vratim. Rozhodne me neurazely a ani trochu me netrapilo, ze jsou nenapadny a drobny. Upraveno uživatelem skalis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

So ženami je to ťažké. Moja nosila také klasické dámske Casia. Potom ako som postupne zvyšoval svoj arzenál, mal som výčitky svedomia, tak som jej kúpil ML s diamantami, podobné ako tu už boli spomenuté zakladateľkou vlákna. Potom nasledovali 40mm-vé, aby šla s módou ale nemali úspech lebo to boli automaty a cez víkend sa zastavili. Tak teraz má Vostoky 40mmm kinetické či čo, ale vraj sú zas veľké. Asi pôjdu na predaj. Takže so ženami je to ťažké...

post-8441-006739200 1341505136.jpg

post-8441-051747000 1341505148.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Moje drahá polovička má PAM Luminor 048 (průměr 40mm) a Radiomir 210 (průměr 45mm). Oboje vypadá dle mého názoru moc hezky. Nevýhodou jsou spíš masitá a tučná zápěstí, na kterých u žen vypadá divně cokoliv. Přikládám fotky, které už jsem tady v minulosti dával. Kvalita noc moc, ale pro představu by to stačit mohlo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...