Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

Boys. Doporučuji na dovolenou s dětmi Živogošče Blato. Letos tam pojedu potřetí. Chce to ovšem rezervaci na červenec a srpen už teď je to malá vesnice a hodně obsazena. Dostal jsem na to tip od kamaráda, co projel Chorvatsko asi a třicet míst s kulturistikou a vrací se s rodinou jenom sem. Málo lidí, dvě pláže, na obou mate dost místa. Nesnáším ručník na ručníku. Tři hospody všechny výborně vaří. Nejvzdálenější apartmány jsou tak 300 metru ale tam jsem nikdy nebyl. Bydlíme v první radě cca 30 metru od hospody :) Ideální místo. Na pláž chodime různě, ta víc narvana je víc plitká. 07fbf09645b741dd02fd43c2e0311909.jpg3a7026f0fdc3c68ece7eaae3ae46a128.jpg9a94880263fc3284ac8f478f03dd2172.jpg7792244cecf95cf7b01d947bf16002b9.jpgMůžu poradit i kde jsme byli mi nebo známí a kde je to v pohodě.

 

Fotky obou pláží, oboje focené ve špičku. Fotka z pokoje

 

Zjednodušeně se dá říct, že kapacita plazi je vetsi než kapacita vesnice. Ještě jedna nadherna pláž je cca kilometr pěšky. Autem se tam nedá. To je jako ztracena zatoka.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Upraveno uživatelem hreba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím všechny.

Poptávám ubytování v Chorvatska.Termín 29.7.-6.8.Chtěl jsem do Primoštenu, ale tam je vše obsazené.O luxus mi nejde.Co nejblíže k moři a pěkné koupání.Počet osob 8.Určitě tu je spoustu lidí, kteří tam mají známe.Děkuji za  případnou ochotu a nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Najdi si na google maps miesto kam chces ist a ked si zazoomujes z blizka tak ti tam vyskocia webovky pri dost domoch, pozries a pises im priamo mail. Sformulujes jeden...potom copy/paste a cakas na odpovede a vyberas. Ja som tak pred cca mesiacom a veru to dobre za rozumnu cenu sa rychlo minalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Primoštenu je plno. Já to Chorvatsko až tak projeté nemám. Proto jsem chtěl i nějaký tip. V Chorvatsku jsem pár krát byl,většinou na slepo. Ale v osmi lidech by to byla blbost.

Kemp nebo apartmany?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus se tedy podivat nize - poloostrov Peljesac - bud Trpanj, koupani slusne ( nekolik plazi, kdyz chces klid, lze odejit do prazdnejsich zatok, nelze autem ). Kdyby ne, u Orebice - Podobuce, mala prdel, bez kramu, auta primo k apartmanum nesmi- tim lip, 2 zatoky a blizko plno vinic. Zkus kouknout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem na Booking.com a nejaka mista jeste v Primostenu maji (zadal jsem tam 8 dospelych). Cena byla tak od 1500 USD vys, ale kdyz to rozdelis na dve rodiny (muj odhad podle 8 lidi), tak to neni takova traga. Primosten je super, byli jsme tam loni - bylo to moje prvni Chrovatsko v zivote, nemam rad velky strediska a mraky lidi, takze tohle bylo pro me idealni. Ubytovani jsme shaneli 2 tydny dopredu a nebyl problem, ale jeli jsme az v zari, to je pravda.

Zdravím všechny.

Poptávám ubytování v Chorvatska.Termín 29.7.-6.8.Chtěl jsem do Primoštenu, ale tam je vše obsazené.O luxus mi nejde.Co nejblíže k moři a pěkné koupání.Počet osob 8.Určitě tu je spoustu lidí, kteří tam mají známe.Děkuji za  případnou ochotu a nabídky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by jsi chtěl, mohu ti poslat kontakt na ubytování na ostrově Korčula v městě Lumbarda v skoro nové apartmánovém domě. Cena za apartmán pro 4 lidi je 80 EU/noc.

3 minuty od apartmánu ja největší písečná pláž na ostrově a autem se dá v dojezdu 1 až 2 km dojet na krásná, občas i opuštěná místa, kde můžete být celý den :)

 

Když tak email na mě je - t1m@volny.cz

 

Tom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

No ovšem letos kretény roku se stávají v této destinaci jednoznačně Němci...píčusové, na co si to jako hrajou? Zlatý Rusáci, Poláci kteří z nich mají jenom prdel, včetně mě :-) Neskutečný....

 

Musím souhlasit (až na ty Poláky), jinak mě příjemně překvapili Rusové. Ale je to i destinací, letos jsem poprvé zvolil Istrii a hotelové ubytování. 

Bylo to super

post-44633-0-77165700-1504849639_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My také Istrie po třetí a je tam krásně. Letos Poreč Pinia Residence přes Booking a pro rodiny s malými dětmi můžu pouze doporučit, halda vyžití a všechno v blízkosti. Chorvatsko už je delší dobu trochu dražší, ale budiž, dobré jídlo, pohodové lidi, krásná příroda tak proč ne. Ale letos už to začalo být trochu drsnější, placené parkoviště před apartmánem, klimatizace na pokoji, placené sprchy na pláži, s tím sem se jako upřímně ještě nikdo ve světě nesetkal. No nic, líbilo se nám moc, děcka smutný že už je po všem a příště už asi někam jinám...

 

https://m.valamar.com/cz/apartmany-porec/rezidence-pinia?campaigntype=BrandSearch&faza=DrivesSales&gclid=CJWK8veMm9YCFcYV0wod_TIP7Q&geo=cz&network=g&promo=

post-364-0-45150300-1505072267_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Kluci máte nějaké tipy na Chorvatsko,konkrétně Omiš ? Děti by rady písek a pozvolnější vstup do moře.

 

Je to už tak šest sedm let možná víc, ale Omiš je na (I)

Hodně lidí a všude jezdí auto, tedy hlavně Omiší vede hlavní slinice

Lepší jsou hned následující vesnice směrem dolu na Makarskou cca 5 minut jízdy autem

Medici, Marušiči atd.

Tady jsme byli třeba šestkrát ?

Jo a písek jsem tam neviděl nikdy a nikde. Beton a nebo kamínky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Longu tys fakt neviděl v Omiši tu jedinou pořádnou pláž, která je perfektně písčitá a prostě se nedá minout?:)

 Je tam uměle navezenej písek a pro děti to musí bejt perfekt, minimálně padesát metrů do moře hodně pozvolný na hladkym písku.. mě to nebavilo, ale zas je tam skvělá ta řeka vedle - krásně čistá, byť studená.

 omis-beach-velika-plaza.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...