Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

před 2 minutami, guzmic napsal:

Už jsem to psal vedle, koupit si EMC krabičku do Chorvatska?

cca 140e a je tam 350 kun, což je cca 50e tak sakra nevím.

Přišlo by mi to až domů a nemusím řešit nákup někde po cestě.

 

Ufff. 90€ za tu krabicku? Ked som to kupoval v HR, bola zdarma. Nevyhoda je ze v celom HR je snad 14 miest kde to predavaju, a otvorene maju kazdy parny stvrtok v prestupnom roku medzi 11:15 a 11:21 doobedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 1 minutou, eskimak napsal:

Ufff. 90€ za tu krabicku? Ked som to kupoval v HR, bola zdarma. Nevyhoda je ze v celom HR je snad 14 miest kde to predavaju, a otvorene maju kazdy parny stvrtok v prestupnom roku medzi 11:15 a 11:21 doobedu.

Přesně, tuším, že když pojedu, nikde to nebude a budu platit kladicky kartou, chtěl jsem si ulehčit cestu. 

Pojedu SR - Maďarsko Letenye nebo Goryčan a hurá do Splitu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, guzmic napsal:

Přesně, tuším, že když pojedu, nikde to nebude a budu platit kladicky kartou, chtěl jsem si ulehčit cestu. 

Pojedu SR - Maďarsko Letenye nebo Goryčan a hurá do Splitu

Ale 90€ je teda masaker.

Niekto mi vravel ze od buduceho roka budu mat novy system, netusi o tom niekto nieco? 

A teda ze sucasne ENC krabicky pojdu do srotu.

Upraveno uživatelem eskimak
Typo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, nickolas napsal:

Jezdím už od Kuvajtu napadení a po celou dobu krabičku zvažuju. Furt ju nemám. Vyhýbám se tranzitu z pátku na sobotu tam, ze soboty na neděli zpět. Většinou jsou fronty snesitelné. Platím kartou. 

Já jezdím taky už dlouho a vím, že termín nástupu sobota - sobota je na hovno, pár euro dám klidně navíc, když budu mít větší pohodlí. 

Jo, jo zlaté časy mladí, když jsem vyrazil ve čtvrtek a vracel se v neděli, na dálnici bylo tak 15% standartního provozu. Trasu Brela - PB jsem udělal pod 11 hod vč přestávek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, guzmic napsal:

Já jezdím taky už dlouho a vím, že termín nástupu sobota - sobota je na hovno, pár euro dám klidně navíc, když budu mít větší pohodlí. 

Jo, jo zlaté časy mladí, když jsem vyrazil ve čtvrtek a vracel se v neděli, na dálnici bylo tak 15% standartního provozu. Trasu Brela - PB jsem udělal pod 11 hod vč přestávek.

Krabičku bohužel nemám ( jezdím září a to jsou kolony spíš na staré silnici než na dálnici 😂😂). Zkus se prohrabat tema diskuzníma forama na zápůjčku. Já se ti zkusím pozeptat na Automotoklubu na ceny.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Zkusím výzvědy, nejel někdo (ne JPP) s Regiojetem Split, mě to čeká, tak na co se připravit ? Díky.

Dneska jsem s tím spojem vrátil. Trvá to celý den, takže tím je řečeno dost. Odpoledne se najebeš Plzní za 25 Kč, k večeři si dáš kuře sweet&sour nebo bulgur. Pak to zapijes čtvrtinkama vína,upadneš do komatu, ze kterého tě probudí v noci pasová kontrola. Pak znova usneš a od rána se s bolehlavem budeš modlit už aby to bylo za tebou 🙂

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, kral083 napsal:

Dneska jsem s tím spojem vrátil. Trvá to celý den, takže tím je řečeno dost. Odpoledne se najebeš Plzní za 25 Kč, k večeři si dáš kuře sweet&sour nebo bulgur. Pak to zapijes čtvrtinkama vína,upadneš do komatu, ze kterého tě probudí v noci pasová kontrola. Pak znova usneš a od rána se s bolehlavem budeš modlit už aby to bylo za tebou 🙂

 

🙂 Dík, čas chápu, to mě naštve, jen že jsem četl že problémy s klimou, špatny vzduch, nefunkční WC, neochota stevardů...  Kdysi jsem to jel s ČD taky tímhle alkopostupem, teď už skoro nepiju, takže hlava bude asi o.k. 😄

Upraveno uživatelem DavidLC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DavidLC jako když se nad tím zpětně zamýšlím, tak všechno o čem píšeš tak bylo. Jeden steward má na starosti dva vagóny. My chytli holcinu,co nebyla úplně proaktivní. To šlo vyřešit vytvářením hromadných objednávek, což však vedlo ke zvýšené konzumaci, aby pivo neteplalo. A to vedlo k vytváření dalších hromadných objednávek. Takový začarovaný kruh.

V našem vagóně fungoval jen jeden záchod, někdy byl problem nějaký volný najít. Hlavně tedy ráno. Klima asi dobrý, stejně jsme měli stažený okýnko.

Špatný vzduch v našem kupé rozhodně byl,ale to byl lokální problém, který se nejspíš v jiných kupé nevyskytoval.

Hele,jako vážně. Já bych tímhle spojem s rodinou nikdy nejel. S kamarády asi jo. Já se potřeboval dostat s kolem ze Splitu, takže sem to rád využil. Podle mě tenhle spoj generuje takovou sortu speciálních jedinců 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dva týdny nazpet jsme zkusili cestu vlakem do Budapešti. První třída, eurocity, bez přestupu... Jako z Prahy do Kolína dobrý, pak se jim to začalo bortit. Zkratim to, žádný jídelní vůz, 2 přestupy (počítám jen vlaky, ne autobus) a na 7 hodinove trati pouhých 5 hodin zpoždění navíc. Takže jsme dorazili v noci unavený a hladový. Do Českých drah mě už zase nikdo pár let nedostane. (Dlužno dodat, že přes všechny překážky český personál dělal co mohl a zaslouží si pochvalu, na Slovensku to bylo o trošku horší a v Maďarsku naprostá tragédie. 

Tedy při představě jet něčím podobným do Splitu mě jímá děs.

Upraveno uživatelem Milan156
Překlep a doplnění myšlenky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kral083 napsal:

@DavidLC jako když se nad tím zpětně zamýšlím, tak všechno o čem píšeš tak bylo. Jeden steward má na starosti dva vagóny. My chytli holcinu,co nebyla úplně proaktivní. To šlo vyřešit vytvářením hromadných objednávek, což však vedlo ke zvýšené konzumaci, aby pivo neteplalo. A to vedlo k vytváření dalších hromadných objednávek. Takový začarovaný kruh.

V našem vagóně fungoval jen jeden záchod, někdy byl problem nějaký volný najít. Hlavně tedy ráno. Klima asi dobrý, stejně jsme měli stažený okýnko.

Špatný vzduch v našem kupé rozhodně byl,ale to byl lokální problém, který se nejspíš v jiných kupé nevyskytoval.

Hele,jako vážně. Já bych tímhle spojem s rodinou nikdy nejel. S kamarády asi jo. Já se potřeboval dostat s kolem ze Splitu, takže sem to rád využil. Podle mě tenhle spoj generuje takovou sortu speciálních jedinců 🙂

Takže co si z toho vzít, když jsem nepíč a vezmu si vodu (což asi vždy a všude) a nějakou sváču jsem v klidu a něco dostanu když nebudu spěchat (kam taky) a počkám až odnesou ty piva 😂 , okna otevřít lze o.k. (někde psali že nejdou). Ty záchody se holt vyčekaj. Tak uvidíme, já z cesty Jadranexpresem byl spokojený. Jinak samozřejmě jedeme v lůžkovém, takže spaní bude snad v rámci možností pohodlnější. Díky za info a dám pak report, jestli jsem ten "spaciální jedinec" 😀.  

@Milan156 Budapešť chci jet taky a vlakem 🙂 No že se to pose.e a musí se čekat, to jsem zažil i na silnici a na letištích, to je holt smolík....

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@DavidLCvoda,kafe, čaj nějaký dortiky a ty dva druhy jídla k dostání byly. Jen to může někdy dýl trvat. Okno jde otevřít jen někde. V našem kupé otevřít nešlo,po použití vyšší míry intenzity se otevřít podařilo.

Spaní a bych se nebál, zvlášť pokud máte kupé celé pro sebe a nebudou vedle vás nějaký vypity hovada 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, kral083 napsal:

@DavidLCvoda,kafe, čaj nějaký dortiky a ty dva druhy jídla k dostání byly. Jen to může někdy dýl trvat. Okno jde otevřít jen někde. V našem kupé otevřít nešlo,po použití vyšší míry intenzity se otevřít podařilo.

Spaní a bych se nebál, zvlášť pokud máte kupé celé pro sebe a nebudou vedle vás nějaký vypity hovada 🙂

Jj, kupé pro sebe. No právě, nechtěl bych být vedle sebe, před 30 lety 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...