Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

Před hodinou, Tom4 napsal:

Dobrý masochosti jste, o letecké přepravě už jste slyšeli?  ;)

Jsem si myslel že to bude něco jiného z centra do centra, po cestě se v klidu najíme a mezitím budu pracovat (pokryti tragické). Dokonce ta jednička do Budapešti stala víc než letenka. No zkusil jsem, v Itálii či Japonsku ty vlaky byly super. Tak jsem to chtěl zkusit i doma. Ale vyléčilo mě to z omylu už u Kolína 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 10 hodinami, Tom4 napsal:

Dobrý masochosti jste, o letecké přepravě už jste slyšeli?  ;)

Tak, ona ani ta letecká přeprava není žádný terno, na relativně krátké vzdálenosti.

PB-BLA 2hod + 2hod na letišti další 1-2hod let nějaký transfér na hotel a jsi na 6-8 hod.

Když vyrazíš v týdnu tak za 8 hod jsem na hotelu v pohodě i autem za výrazně výhodnější cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 48 minutami, DavidLC napsal:

Taky by ho neubylo, kdyby si půjčil dodávku a vzal nás komplet, když už nám poveze bagáž 😂

 

před 22 minutami, Tom4 napsal:

Domluveno 😁

Zkuste Nicolase, ten se chlubil, že si půjčuje větší auto. Tak holt nevezme tchýni ale vaše věci 🤣🤣🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, v nedeli zena mazala decka kremem na opalovani, kupovanym na Hvaru, a pak za mnou behala, ze pry cuchni cuchni, to voni jak tam 😆

…a nejvic me sere ten zmetek @kuncák7, ktery si tam jezdi na mesic!!!

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, nickolas napsal:

Jo, v nedeli zena mazala decka kremem na opalovani, kupovanym na Hvaru, a pak za mnou behala, ze pry cuchni cuchni, to voni jak tam 😆

…a nejvic me sere ten zmetek @kuncák7, ktery si tam jezdi na mesic!!!

@kuncák7 ať si to tam měsíc užije, ale já si opravdu nejsme jistý, jestli bych to tam měsíc vydržel a to tam počítám i cestování po okolí i vzdáleném.

Deset dní na balkáně je pro mne max.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, long napsal:

@kuncák7 ať si to tam měsíc užije, ale já si opravdu nejsme jistý, jestli bych to tam měsíc vydržel a to tam počítám i cestování po okolí i vzdáleném.

Deset dní na balkáně je pro mne max.

 

Já to nějak přežiju🤣🤣. Letos mám v plánu trek na Brači a Peljesaci ( Mostar a Sarajevo je samozřejmost). No a nastavajici novomanželka chce vidět Mljet a Dubrovník, tak budu muset i mezi lidi. A jsem zvedavej na ten novej most.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...