Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, guzmic napsal:

@nickolas

prosím Tě, kde jsi kupoval ty lístky na trajekt? Split - Brač Ať hledám, jak hledám vidím prd.

Děkuji 

Prosimte, aplikace Jadrolinija, nebo jejich stranky. Ja pres apku. A v pohode, neresi kdyz se o 1cm spletes v delce/vysce auta a opravdu staci listek v mobilu, neni treba ho tisknout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ze Splitu na Brač jezdi do pristavu Superar, Milna a Bol. Hledej podle toho. Na velke trajekty se rezervuje i presny cas. Ja z Drveniku na Hvar si cas sice vyberu, ale listek plati na kteroukoliv plavbu v dany den, bez rezervace mista v ten dany cas. Proste prijedu a cekam kdy se vlezu. 
 

Kdybyste jeli na vylet lodi na Hvar (Jelsa, Hvar, Stari Grad) dej vedet…jsme tu do 25., muzem se potkat. My na Brac nejspis nepojedem. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včerejší diskuse s kolegy u oběda o dovolené - další skupinka lidí, kteří jedou do Chorvatska na jachtu a kapitána mají zkušeného protože má čerstvé Chorvatské papíry. Tak jsem se snažil vysvětlit, že by to chtělo opravdu zkušeného kapitána, který je něco naučí a dá jim trošku drill… a pak jsem vyprávěl kolikrát nám v tom klidném Chorvatsku hrozila naší blbosti velká škoda na majetku nebo na zdraví … bez úspěchu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@nickolas

díky, už to mám nainstalované, večer to snad zaplatím 

Ještě k těm výletům- nevynechcej pláž Zlatni Rat ( já tam teda ještě nebyl, ale prý je super, ale davy lidí ), ta Vidova Gora je samozřejmostí :-))- stojí za to.

Upraveno uživatelem kuncák7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, guzmic napsal:

@kuncák7

na ten Zlatni rat asi seru, vždy tam prej je hlava na hlavě.

Hledám půjčovnu na windsurfing, že bych po 8 letech zkusil, jestli to ještě aspoň trochu umím 

Na zlatny rat sa vyprdni, nieje na tom nic. Ale hned vedla, smer do centra Bolu byvali pozicovne na windsurf.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, eskimak napsal:

Na zlatny rat sa vyprdni, nieje na tom nic. Ale hned vedla, smer do centra Bolu byvali pozicovne na windsurf.

vím, jen to mám přes celý ostrov..... budeme bydlet v Milna

zkusím snad ten Moonkiki centrum

image.thumb.png.f018774ef7399e667f6585db58276544.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, nickolas napsal:


Kdybyste jeli na vylet lodi na Hvar (Jelsa, Hvar, Stari Grad) dej vedet…jsme tu do 25., muzem se potkat. My na Brac nejspis nepojedem. 

Láká mě to, můj nejlepší děda, tam byl někdy v 60-70" letech na dovolené (Stari Grad) tak bych to chtěl vidět, jen nevím, jestli to za ten týden stihneme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 7. 2022 v 6:49, safi napsal:

Včerejší diskuse s kolegy u oběda o dovolené - další skupinka lidí, kteří jedou do Chorvatska na jachtu a kapitána mají zkušeného protože má čerstvé Chorvatské papíry. Tak jsem se snažil vysvětlit, že by to chtělo opravdu zkušeného kapitána, který je něco naučí a dá jim trošku drill… a pak jsem vyprávěl kolikrát nám v tom klidném Chorvatsku hrozila naší blbosti velká škoda na majetku nebo na zdraví … bez úspěchu

Když si vzpomenu na své začátky - nejprve pár dovolených v roli plavčíka se zkušenými kamarády, pak vlastní 5m gumák, pak 5m loďka, pak 7m loďka, pak 12m loďka - tak je mi jich docela líto. Ale jak se říká, zkušenost je nepřenositelná a proto si každý musí prožít své chyby 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, guzmic napsal:

vím, jen to mám přes celý ostrov..... budeme bydlet v Milna

zkusím snad ten Moonkiki centrum

 

Vidova Gora je fajn, kdyz je pekne pocasi. Da se vyjet pohodlne autem az nahoru a vidis Zlatni Rat zvrchu. Jinak plaz samotna je pekna, voda hodne tepla, ale opravdu preplnena lidma.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Potkan napsal:

Vidova Gora je fajn, kdyz je pekne pocasi. Da se vyjet pohodlne autem az nahoru a vidis Zlatni Rat zvrchu. Jinak plaz samotna je pekna, voda hodne tepla, ale opravdu preplnena lidma.

No a to je možná důvod té teplé vody, když jsou záchody až někde v hloubi lesa.... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, guzmic napsal:

Láká mě to, můj nejlepší děda, tam byl někdy v 60-70" letech na dovolené (Stari Grad) tak bych to chtěl vidět, jen nevím, jestli to za ten týden stihneme.

Však uvidíte. Návštěva stojí za to, i kdybychom se neměli potkat. Ale raději Jelsa/Vrboska, nebo přímo Hvar. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, nickolas napsal:

Však uvidíte. Návštěva stojí za to, i kdybychom se neměli potkat. Ale raději Jelsa/Vrboska, nebo přímo Hvar. 

Ty pak poreferuj, jak to v Jelse vypadá, at vím, do čeho se v srpnu poženu :-)).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, kuncák7 napsal:

Ty pak poreferuj, jak to v Jelse vypadá, at vím, do čeho se v srpnu poženu :-)).

Furt stejně. Zmrzka cenovku 15, pocital mi ale 12. Myslim stejna cena jako loni. V obchode +10%? V hospode jsme jeste nebyli. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...