Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

Včera jsme si skákli ná véču...poslal jsem tam mořskýho vlka (né do kalhot :D ).

Celý krom hranolek který jsem ani nevěděl že tam budou jsem to sežral a sotva jsem pak chodil. Měl jsem chuť na tu jejich špenátovou přílohu ta byla suprová! česneček trochu, brambory našťouchaný..

"Jen" těch 220kn no :) ale zase nechodíme každej den..

IMG_20220715_191909.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 2 hodinami, Spongebob napsal:

Včera jsme si skákli ná véču...poslal jsem tam mořskýho vlka (né do kalhot :D ).

Celý krom hranolek který jsem ani nevěděl že tam budou jsem to sežral a sotva jsem pak chodil. Měl jsem chuť na tu jejich špenátovou přílohu ta byla suprová! česneček trochu, brambory našťouchaný..

"Jen" těch 220kn no :) ale zase nechodíme každej den..

 

Ta špenátová příloha má příhodný název "Blitva".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tvl....to zas dnes byla cesta, já jsem zapomněl na to, že už jsem si určitě říkal, že do Chorvatska autem už nepojedu.... naštěstí jsem mladý sklerotik a do příštího roku na to zapomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, guzmic napsal:

Tvl....to zas dnes byla cesta, já jsem zapomněl na to, že už jsem si určitě říkal, že do Chorvatska autem už nepojedu.... naštěstí jsem mladý sklerotik a do příštího roku na to zapomenu.

Jj, ja jel naproti zpátky domů přes Slovinské hranice (Koper) v 15:40 a viděl jsme Tě ve frontě na hranicích cca 15 km dlouhá….

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brno - Trogir, ostrov Ciovo. Podle googlemaps asi 9,5 hodiny, realita 16 🙈

Nejdriv v sobotu po pulnoci kolony ve Vidni na 2 hodiny, Slovinsko mimo dalnici s minimalnim provozem a pak apokalypsa za Zahrebem + nehoda smerem k Zadaru. Az v kolone jsem zjistil, he Chorvatsko nepodporuje dopravni info pro navi Volvo Sensus. Pouzit Waze, mozna by to dopadlo jinak.

Ovsem dum primo na plazi, minimum lidi a krasne cisty more za to stoji. Zpatky to snad bude lepsi.

0B2BE6E2-C9FA-4349-8F42-7B9A00FA65D8.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Eskimak: Viden bude rozkopana i mimo sobotu (ale zase kloboucek dolu, ze makali i v noci a jeli jak fretky) a nehody se stavaji porad.
Chteli jsme jet na konkretni misto a pronajem na tyden mimo so-so nebyl mozny. 
Na cestu jsem s prestavkami pocital 12 hodin, ale 16 uz je fakt zlo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...