Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ma tam asi 10 bodlin, v chodidle u prstu. 3 tak 4mm hluboko, ty jsme vytahli. Zbytek max 1mm, ty jsou sotva videt, ven to moc nejde. Desinfekce, citron, ocet, aloe, framykoin… Noha mu zatim “nehori”, tak snad to bude ok. Ty pidi bodlinky by mely casem vylezt samy a nemusely by nadelat neplechu. Uvidime. 

Jinak me zacal bolet zub, coz se mi dari rozchodit brufenem a kamaradi, kteri prijeli dneska, mi dovezli novou gumu na auto. Tak snad uz to stacilo, rekl bych!

Jinak teda mladej ma skoro kazdej rok neco…noha o rezavej hrebik, impetigo, pad ze schodu, zakopnuti o betonovy schod. Dneska rikal, proc furt kurva ja??!!

Upraveno uživatelem nickolas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, nickolas napsal:

Ma tam asi 10 bodlin, v chodidle u prstu. 3 tak 4mm hluboko, ty jsme vytahli. Zbytek max 1mm, ty jsou sotva videt, ven to moc nejde. Desinfekce, citron, ocet, aloe, framykoin… Noha mu zatim “nehori”, tak snad to bude ok. Ty pidi bodlinky by mely casem vylezt samy a nemusely by nadelat neplechu. Uvidime. 

Jinak me zacal bolet zub, coz se mi dari rozchodit brufenem a kamaradi, kteri prijeli dneska, mi dovezli novou gumu na auto. Tak snad uz to stacilo, rekl bych!

Jinak teda mladej ma skoro kazdej rok neco…noha o rezavej hrebik, impetigo, pad ze schodu, zakopnuti o betonovy schod. Dneska rikal, proc furt kurva ja??!!

Mate smulu. Ale neboj, mladej z toho vyroste. Lepsi si to vybrat v detstvi/ mladi nez pozdeji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ma tam asi 10 bodlin, v chodidle u prstu. 3 tak 4mm hluboko, ty jsme vytahli. Zbytek max 1mm, ty jsou sotva videt, ven to moc nejde. Desinfekce, citron, ocet, aloe, framykoin… Noha mu zatim “nehori”, tak snad to bude ok. Ty pidi bodlinky by mely casem vylezt samy a nemusely by nadelat neplechu. Uvidime. 


Na zbyly bodliny černou mast, ta to vytahne ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, nickolas napsal:

 Dneska rikal, proc furt kurva ja??!!

Tak jednak držím palce, ať je to OK, jednak přidám vlastní story neb neštěstí jinýho vždycky potěší.

Náš mladej, kdysi dávno začínal v Rakousku na prkně. Docela mu to šlo, ale vyváděl psí kusy. Top story byla, když jsme jednou jezdili sami spolu (já taky na prkně) a on mi furt nějak nesmyslně ujížděl. Pak zničeho nic vjel do závějí, ale poměrně daleko od sjezdovky a tam zahučel a volal o pomoc. Takže jsem sundal prkno a brodil se za ním. Tam jsem ho vysvobodil a řekl, mu ať na mě počká, než se přebrodím na sjezdovku a nandám zase prkno. Samozřejmě blbec neposlechl a ujel, takže jsem se sešli až u vleku.

Tam jsem mu vynadal, už řádně nasranej, nicméně jseme byli na řadě, já si s ním odkejvl, že je ready projít turniketem, ja prošel, otočím se na něj a čumím, že on se nějak zasekl a zůstal před. Já se teda na něj otočil cekým tělem a začal nadávat lidi, nelidi. V tom, jak jsem byl otočenej k němu, tedy zády k vleku, přijela sedačka a plnou silou mi jebla do zada a srazila mě. Takže jsem padl hubou do sněhu, záda naražený, všichni se mi strašně tlemili a já si říkal, proč kurva ja??!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, nickolas napsal:

Mladej rikal, ze uz ani nebude jist, ze to nema cenu. Prej se tady rozlozi v mori. Humor mu neschazi :)

:D tak chybama se člověk učí, uvidíš že příště si ty botky vezme....můj už je taky letos nechtěl a mám já zapotřebí se s ním hádat? Však oni na to kluci přijdou sami :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, DavidLC napsal:

Je na Brači.

Mno dnes naposledy, zítra hajde do Splitu 🙂. Na rozlučku krevety v těstíčku (po Parižsku) 😊 

Ale nějak se robinzonáda zaplňuje 😕..... 

20220719_191356.jpg

IMG-20220718-WA0010.jpg

Nojo vlastně. Já už tu dovču potřebuju ( ještě 23 pracovních dní).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, DavidLC napsal:

Je na Brači.

Mno dnes naposledy, zítra hajde do Splitu 🙂. Na rozlučku krevety v těstíčku (po Parižsku) 😊 

Ale nějak se robinzonáda zaplňuje 😕..... 

 

Hm, to vypadá celé fajnově, užívejte 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2022 v 9:23, honza71 napsal:

@guzmic to je spravnej pristup. Uzivej. Prozradis, kde ten raj je ? 

Je to Brač, obec Milna geva waterman resort je to tu fakt ráj, jsme moc spokojení a už vymyslíme že si to na podzim dáme ještě jednou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 37 minutami, guzmic napsal:

Je to Brač, obec Milna geva waterman resort je to tu fakt ráj, jsme moc spokojení a už vymyslíme že si to na podzim dáme ještě jednou.

Priste jedte na 14 dnu, minimalne. Moje zena vic nez 14 nedostane, jinak bych jezdil na 21.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...