Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 3 hodinami, nickolas napsal:

Priste jedte na 14 dnu, minimalne. Moje zena vic nez 14 nedostane, jinak bych jezdil na 21.

Příští rok to dám určitě na víc dní, akorát jdeme na recepci se zeptat jestli by nás tu nenechali dýl aspoň o jednu noc, v neděli už se bude i líp cestovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, guzmic napsal:

Příští rok to dám určitě na víc dní, akorát jdeme na recepci se zeptat jestli by nás tu nenechali dýl aspoň o jednu noc, v neděli už se bude i líp cestovat.

A co si dát výlet, přespat cestou (Plitvice, Slunj, atd.). Ať už tam, nebo z5. Ale jestli malé dítě, tak to je jiná, už si to skoro nepamatuji 🙂 Jinak neděle je fakt klidnější, nejsou kamčáky a chorvati jedou do Záhřebu až večer...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, DavidLC napsal:

A co si dát výlet, přespat cestou (Plitvice, Slunj, atd.). Ať už tam, nebo z5. Ale jestli malé dítě, tak to je jiná, už si to skoro nepamatuji 🙂 Jinak neděle je fakt klidnější, nejsou kamčáky a chorvati jedou do Záhřebu až večer...

Dohodnul jsem +1 den za cenu co jsem platil, takže pojedeme v neděli. Hold každá sranda něco stojí 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 6. 2022 v 10:30, kral083 napsal:

@DavidLCvoda,kafe, čaj nějaký dortiky a ty dva druhy jídla k dostání byly. Jen to může někdy dýl trvat. Okno jde otevřít jen někde. V našem kupé otevřít nešlo,po použití vyšší míry intenzity se otevřít podařilo.

Spaní a bych se nebál, zvlášť pokud máte kupé celé pro sebe a nebudou vedle vás nějaký vypity hovada 🙂

Tak musím dát za pravdu, podruhé už nepojedu... Vybrali jsme si smůlu (ojezd + 75 minut), v Ogulinu přestup na autobusy (chaos s přestupem, osádka nás lehce hnala do uličky, kde se čekalo a ostatní nás přelézali. Dlužno říct že kromě tohoto proti stewardům nemůžu říct křivé slovo. Snažili se, spíš jim to bylo kolikrát trapné... ). Důvod přestupu, abychom dohnali sekeru cca 2,5 hodiny. Mno, autobusem jsem jet nechtěl... Sekera na konci cca 2 hodiny. Cesta z5, sekera 1,5 na odjezdu i příjezdu, takže berné (sedíš u moře, piješ kafe, doma mě to mezi cikorama na nádraží štvalo víc)...  Což o to , stát se může různé, ale co mě štvalo nejvíc, starý vlak, bordel, chandel... Z hajzlu hrůzu, umývárka dobrodružná.... Asi už jsem starý a pohodlný, ale tohle nemám zapotřebí, je to výjeb s cestujícíma a jak jsem pochopil i se zaměstnanci... s Jančurákem už nikdy a nikam....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, DavidLC napsal:

Tak musím dát za pravdu, podruhé už nepojedu... Vybrali jsme si smůlu (ojezd + 75 minut), v Ogulinu přestup na autobusy (chaos s přestupem, osádka nás lehce hnala do uličky, kde se čekalo a ostatní nás přelézali. Dlužno říct že kromě tohoto proti stewardům nemůžu říct křivé slovo. Snažili se, spíš jim to bylo kolikrát trapné... ). Důvod přestupu, abychom dohnali sekeru cca 2,5 hodiny. Mno, autobusem jsem jet nechtěl... Sekera na konci cca 2 hodiny. Cesta z5, sekera 1,5 na odjezdu i příjezdu, takže berné (sedíš u moře, piješ kafe, doma mě to mezi cikorama na nádraží štvalo víc)...  Což o to , stát se může různé, ale co mě štvalo nejvíc, starý vlak, bordel, chandel... Z hajzlu hrůzu, umývárka dobrodružná.... Asi už jsem starý a pohodlný, ale tohle nemám zapotřebí, je to výjeb s cestujícíma a jak jsem pochopil i se zaměstnanci... s Jančurákem už nikdy a nikam....

Mě ti ten vlak také před rokem prolétl hlavou a všude podobné recenze a hororové příběhy podobné těm tvým, takže jsem to s té hlavy zase hodně, rychle dostal 😆 Díky za postřeh.

Upraveno uživatelem African
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, kral083 napsal:

@DavidLCpodle mě si udělal zcela zásadní chybu, že si nenajebal před cestou 😄

V deliriu bys o půlce cesty nevěděl a zbytek už přetrpěl 🙂

Tak chápu že levný alkohol je nástroj, jak to udělat snesitelné, stejně tak jako (překvapivě faktdobrý) koláče 🙂. No na dovolené jsem se trochu rozpil a na cestu z5 jsem tam poslal trochu ořechovky od domácího a bylo jak říkáš 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, African napsal:

Mě ti ten vlak také před rokem prolétl hlavou a všude podobné recenze a hororové příběhy podobné těm tvým, takže jsem to s té hlavy zase hodně, rychle dostal 😆 Díky za postřeh.

Jaký díky, panáka za průzkum 😂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bud rad zes prezil! Vlak strasnej, meduzy z more prepadavaly az na plaz, na Makarske chodily i po promenade, ceny x10, v kazde zatoce vyletni tod co vypousti hovna… Ja uz vsem rikam, ze do Chorvatska vzivote nepojedu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, nickolas napsal:

Bud rad zes prezil! Vlak strasnej, meduzy z more prepadavaly az na plaz, na Makarske chodily i po promenade, ceny x10, v kazde zatoce vyletni tod co vypousti hovna… Ja uz vsem rikam, ze do Chorvatska vzivote nepojedu!

Spíš než tyhle lži :-)) poreferuj o trajektu z Drveniku a pak zpět ze Sučuraje - fronty?, zdražilo se ( dle netu ne)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ceny si meziročně nepamatuju. Každopádně mají jeden nový trajekt pro 60 aut. Střídá se s tím původním. Blbý je, že nependluje sem tam a čeká na jízdní řád, ale oni to tam taky mají každej den jinak. Tam i zpět jsem se vlezl na první a nečekal. Jinak jsem letos zkoušel na lístky aplikaci od Jadrolinie a pohoda. Vybereš, koupíš, netiskneš, ukážeš v mobilu pikolíkovi. Ono to je asi fuk, okýnko funguje dobře, jen když zrovna přijedeš a vypadá to že se vlezeš, tak je s kupováním u okýnka trochu stres.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...