Přejít na obsah

Chorvatsko


Doporučené příspěvky

před 37 minutami, nickolas napsal:

Ceny si meziročně nepamatuju. Každopádně mají jeden nový trajekt pro 60 aut. Střídá se s tím původním. Blbý je, že nependluje sem tam a čeká na jízdní řád, ale oni to tam taky mají každej den jinak. Tam i zpět jsem se vlezl na první a nečekal. Jinak jsem letos zkoušel na lístky aplikaci od Jadrolinie a pohoda. Vybereš, koupíš, netiskneš, ukážeš v mobilu pikolíkovi. Ono to je asi fuk, okýnko funguje dobře, jen když zrovna přijedeš a vypadá to že se vlezeš, tak je s kupováním u okýnka trochu stres.

Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 509
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 18 hodinami, nickolas napsal:

Bud rad zes prezil! Vlak strasnej, meduzy z more prepadavaly az na plaz, na Makarske chodily i po promenade, ceny x10, v kazde zatoce vyletni tod co vypousti hovna… Ja uz vsem rikam, ze do Chorvatska vzivote nepojedu!

Hrušky/jabka 🙂 tohle není  kampaň,co teď frčí, to je realita Jančuráka 🙄....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak aspoň vím, že nad tím vlakem nemám ani uvažovat. Jinak se vlastně ani moc nedivím názorům "Chorvatsko už nikdy"...nicméně já osobně Chorvatsko miluju- stačí koupit bybej kajak z druhé ruky za pár korun a za půl hodinky, max. hoďku je člověk na plážích, které mu vezmou dech. Nicméně chápu, že s celou početnější rodinou je něco takového asi utopie. Pak už jedině udělat kap. průkaz a půjčit, nebo pořídit člun, ale to už se opravdu hodně prodraží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Asi už to tady zaznělo, ale páč mám mrzkou paměť, poprosil bych o tip na nějaký pláže pro malý děti, kde nebude bilion dalších lidí (tzn. asi bez barů). Ideálně aby se tam dalo poblíž zaparkovat a nebylo to třeba ještě km pěšky od parkoviště. Myslím, že tu zazněl nějakej ostrov s písečnýma plážema, ale nevzpomenu si jakej. Stav cesty nerozhoduje, klidně to může jen bejt halda kamení, ale zas bych to nerad krosil někomu přes soukromej pozemek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se podělit o super zážitek. Šel jsem ráno na rybí trh v Zadaru a koupil jsem kilo nějakejch raků kilo za 300 kuna a koukal, co bych ještě koupil a najednou tam přivezli tuňáka, tak 170 - 180 cm. Byl jsem druhej na řadě a nechal si uříznout tři steaky, kilo za 80!!! kuna. No a pak jsem si uvědomil, že už se mi to asi nikdy nepoštěstí a vzal jsem ještě tři. A šup s nima na gril. Nic tak dobrýho jsem ještě nejedl....  Nepřipadá mi to drahý. Pivo v hospodě 25 kn, jídlo 70 - 120 kn. Špindl je dražší...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, elloco napsal:

Musím se podělit o super zážitek. Šel jsem ráno na rybí trh v Zadaru a koupil jsem kilo nějakejch raků kilo za 300 kuna a koukal, co bych ještě koupil a najednou tam přivezli tuňáka, tak 170 - 180 cm. Byl jsem druhej na řadě a nechal si uříznout tři steaky, kilo za 80!!! kuna. No a pak jsem si uvědomil, že už se mi to asi nikdy nepoštěstí a vzal jsem ještě tři. A šup s nima na gril. Nic tak dobrýho jsem ještě nejedl....  Nepřipadá mi to drahý. Pivo v hospodě 25 kn, jídlo 70 - 120 kn. Špindl je dražší...

V Zadaru jsem byl včera lovit pověstný západ slunce... 

 

Screenshot_20220810_222211_com.whatsapp~01.jpg

Upraveno uživatelem Flipik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ještě k vlaku, jak jsem dojel a byl v ráži, žena napsala reklamaci a k mému překvapení jsme dostali v50% zpět za tu pojebanou jízdu autobusem. Dlužno říct, že to je ze strany RJ fajn. Nic to teda nemění na tom, že už s nima nepojedu 😀, ale neserou mě už tolik 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to vypada, ze jak jsou tady lidi zazrany do Hvaru, tak nam je asi souzena Zuljana na Peljesacu. Nicmene tu jsme letos prokaucovali, takze se hledalo neco jinyho. Volba padla na Zivogosce a vcera po prijezdu i dnes rano po prvni prochazce jsme byli dost rozpacity a jen okate neuprimne se navzajem ujistivali, ze to tu neni tak spatny. Pak jsme ale na mape nasli malou plaz za mestem, vyrazili tam a ejhle, ono to pujde. Mala zatoka s jednim celkem fajn obcerstvenim, pokud pominu prisernou muziku. Celkove vsak super misto, zejtra tam jedeme znova. Coz nic nemeni na tom, ze po navratu zamlouvame Zuljanu na leto 23 ;-). 
 

D7162246-BA26-41BB-B804-1FFDE9EE2CAA.jpeg

E49EF340-A885-44E4-AE79-6474B9BE6831.jpeg

24067C54-F670-4EB6-87D4-9935E2FDFAC7.jpeg

82F79B45-C7AE-4C07-94B6-4C000D6B9C6F.jpeg

236A01C8-2CA7-4AFC-B867-15ACA2F0ACD8.jpeg

AC8E039F-2AA1-43B8-B8FE-1FA093F78673.jpeg

676386A0-1045-4C3E-84AC-1813CA88B972.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...