Přejít na obsah

Triumph vs. Moto Guzzi


Zmizík

  

76 hlasů

  1. 1. Kterou?

    • Triumph Scrambler
      33
    • Moto Guzzi V7
      43

  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 106
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

JJ, mino asfalt neuhrajes nic:) a na silnici klouzou. Ja jezdim TKCcka a celkem OK a i pekne vypadaj na tyhle motorce. Vyfuk jsem resil hned a ta motorka lepe dycha a je to znat. Jde lepe od spodku. Jezdim bez tlumivky, zvuk krasnej, a na dlouhy ceste nerusi. V rakousku jsem tam tlumivku dal a je to jak elektrokolo:)

Ja sem menil i tlumice, origos je blato. Mam takovej kompromis mezi cenou a kvalitou a je to o moc lepsi. Mam celej jinej zadek, ty chrom svetla a blikny se me nelibili, takovy jak na choppera. Ted resim, zda ten zadek neuriznu o kousek a urcite bude jine sedlo a nosic. Jinak scram je super motorka, jizda me bavi na kazdem povrchu a klido v 70kmh. V podstate scram odstavil speeda, kterej sel po 4 letech skoro necinosti z baraku:(. Koupil si dobre. At Ti to jezdi.

tl

 

post-26281-0-84623300-1429550963_thumb.jpg

post-26281-0-16917100-1429550972_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Za povšimnutí stojí i ta kapsička, stála majlant a vejde se do ní jedna klobása z Kněžmostu. Ještě chci upravit tu zadní partii - dát jinam blinkry a menší světlo dozádu.

Už se těším do Kněžmosta. Asi si vem rači rucksack, nebo chlebník.

post-8501-0-73068800-1456229114_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jděte do řiti s těma Scramblerama. Jaro klepe na dveře a já mám zase nutkání. Kolega z kanclu včera prodal starou mašinu a čeká v březnu novou Hondu Africu.

Pořád si říkám: "Neblbni, nemáš garáž, v Kaufu s tím nenakoupíš, dětské sedačky na to nedáš...". Ale jednou to přijde. A Zmizíkův Scram žeru i s tou taštičkou, akorát místo klobásy bych tam vozil třeba tabáček nebo něco ostřejšího :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To parkování bych viděl jako jedinej problém. Já na motorce jezdím pro radost a abych si odpočinul od rodiny :) S baťůžkem na zádech si pár lahváčů domů dovezu a masakus z Kněžmosta taky. 

Zkus poptat buď tady, nebo na motorkářích místo v garáži a jdi do toho. Na co čekat...

Já vloni taky u sebe nechával parkovat jednoho kluka za pár litrů benzínu měsíčně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dubnu to bude rok, co jsem prodal Triplika, pac mam rodinu a uz jsem na tom jezdil jako turista, a Scram me plne uspokujoje. Nicmene, jsem si v koutku duse myslel na tu novou Afru. A celkem me zklamala. Zase je za dobry kacky oproti treba oranzade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...