Přejít na obsah

sibirnaya


Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 316
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...
  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Vim presne co napsat! Na tohoto pana si davejte bacha, jak na Karla Vlacha! ;) V posledni dobe ze me tahal troje moje hodinky... Ale byl jsem pevnej... A jak to dopadlo??? Jedny jsem si koupil vod nej! Ted k dealu: Marketing ma lepsi jak RLX s Beckama dohromady, tradice spolehlivosti jako u Rolls-Royce, rychlej jako Lambo a baleni baleni neprustrelny jak T72! Diky sibirane! HOWGH!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kruh se uzavřel, minule jsem byl já kupující a s maximální spokojeností, jak už jsem psal o pár příspěvků výše. Tentokrát jsem figuroval jako prodávající a opět jsem byl maximálně spokojený, rychlá a přesná domluva, platbu jsem obdržel ještě dřív, než jsem vůbec stačil hodinky připravit, takže obchodovat s Honzou je prostě a jednoduše naprostá paráda.

Jediné co mě trošku mrzí, že ani jeden obchod neproběhl osobně, zrovna ty jsi jeden z lidí, které bych tu ještě rád poznal, tak snad se někdy poštěstí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím nevím, jestli to někdy přijde, sice zastávám názor "Nikdy neříkej nikdy", ale také vím, že Omegy mě jen tak nepustí :) A když už R, tak asi jedině Yacht Mastery, to jsou jedny z mála, které se mi i opravdu líbí, ale na to bych musel prodat obě ledviny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...