Přejít na obsah

stolové hodiny


turbo

Doporučené příspěvky

no,mozno by to aj tak nejako šlo,ale skusim to dat osobne nejakému hodinárovi...

 

Jo srandičky chlapec je ze Slovenska.Urob si sám.Vezmi klíč,jakoby kousem natahuješ ,palcem vystrčíš západku a vypustíš pero.Na tom vestavném kroku vyšroubuješ ty 3 šroubky ,vytáhneš a toho hajzla kleštěma vyšroubuješ.A když toto neuděláš,tak se vubec nic nestane."Tři šroubky stačí drahoušku"./jo po lopatě vytáhneš celej krok hm snad to je vše/ Upraveno uživatelem Chosé24
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som Slovak,ale momentálne som pracujem v Anglicku.Možno,že to neje až také zložite.Ale myslm si aspoň teraz som sa tak rozhodol odborník(hodinár)by to urobil určite lepšie.Hodiny su mahagónové približne z roku cca 1910 predsa by už aj potrebovali vyčistiť, premazať, doladiť,lebo nesu až také presne...utekaju ,alebo meškajú :( no proste taku údržbu .Ja by som ich aj zaslal nejakému skusenemu hodinárovi neje problém aj do Čiech by som ich poslal zaleží od ceny. odporučili by ste mi niekoho dobrého solídneho :) na nete som narazil na www.opravyhodin.cz Hodinář a zlatník Lubomír Krčmář. skúsim mu zavolať. zatial dik za každu radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Som Slovak,ale momentálne som pracujem v Anglicku.Možno,že to neje až také zložite.Ale myslm si aspoň teraz som sa tak rozhodol odborník(hodinár)by to urobil určite lepšie.Hodiny su mahagónové približne z roku cca 1910 predsa by už aj potrebovali vyčistiť, premazať, doladiť,lebo nesu až také presne...utekaju ,alebo meškajú :( no proste taku údržbu .Ja by som ich aj zaslal nejakému skusenemu hodinárovi neje problém aj do Čiech by som ich poslal zaleží od ceny. odporučili by ste mi niekoho dobrého solídneho :) na nete som narazil na www.opravyhodin.cz Hodinář a zlatník Lubomír Krčmář. skúsim mu zavolať. zatial dik za každu radu.

 

Na to "utekaju" bych si aj vsadil,když vidím ten vlásek/mám brejle/.To nemaj v Anglii nic lepšího ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...