Přejít na obsah

Elegantní hodinky k obleku


Doporučené příspěvky

Dobrý den,

 

předem všem děkuji za čas a reakce. Potřeboval bych pomoci s koupí hodinek, které budu nosit primárně do zaměstnání k obleku. V hodinkách se moc nevyznám, zatím mám pouze Festina, které mě už jaksi nebaví a rád bych investoval větší částku. Částkou myslím cca 10 000,-

 

Mé ambice jsou velikost 42mm, safírové sklíčko, kožený pásek a samozřejmě analogové. Také bych rád safírové sklíčko (je skutečně tvrdší než minerální a je to znát?) a automaty.

 

Vzhledově se mi velice líbí tento styl (také splňují mé podmínky) : http://www.eshop.zlatnictvinoemi.cz/hodinky-prim-automat-safirove-sklo-90452g1h103-e1807.html

 

Ale někde jsem se dočetl, že Prim jsou vlastně dvě značky a z toho ta levnější ani není PRIM ČR :)

 

Děkuji moc všem za reakce a informace,

 

Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dals docela krute podminky :) zejmena automat v cene do 10k, to je docela limitujici. V teto hladine jedine seika a par vyjimek, ale vraby trefil hrebik po hlavicce :)

Tyto archimede splnuji, co chces a tech 600 navic bych vubec nelitoval, za tu cenu nic lepsiho (noveho) nekoupis.

post-22142-057673100 1343118101.jpg

Upraveno uživatelem Peter78
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já hledám něco podobného, mám strop 9 000. Našel jsem tyhle:

http://www.zlato-stribro-hodinky.cz/det/certina-c0174071603700-ds-caimano-gent-automatic/

 

když se podíváš na jejich specifikace, tak splňují všechno, co požaduješ. mají navíc 100M vodotesnost a pruhledne zadni sklo.

 

Jsem zacatecnik, takze ti nic nereknu o kvalite atd. To spis necham na ostatnich clenech tohohle fora.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...