Přejít na obsah

ČAJ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 471
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak to se nepočítá. :)

Jak to, že ne? Mám to jen jako volnočasovou aktivitu. Dál normálně pracuju a k tomu mám čajovnu :-) Stejně čaj který si připravím doma mi nikdy nechutná tak, jako ten co si udělám v čajovně. Ona i ta atmosféra má na chuť zásadní vliv :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš tam Matcha?

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Samozřejmě, že jo :-) Poslední dobou se i dost prodává. Matcha je teď hodně populární.

 

Zrovna dnes mám na ní chuť. Pošlu pak fotku :-)

Upraveno uživatelem VasekN
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozřejmě, že jo :-) Poslední dobou se i dost prodává. Matcha je teď hodně populární.

Já bych se někdy chtěl pokusit i o nějaké jídlo z matcha, n, jednou jsem to ochutnal a nebylo to vůbec špatné

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nářadíčko, všechno z Japonska. Obě misky jsou z 50. let a obě od uznávaných čawanových hrnčířů, stejně tak mizusaši na čerstvou vodu. Skříňka je taky z 50. let. Mosazná kensui je ze začátku minulého století, laková natsume by měla mít něco přes 80. let. Čašaku i časen jsou nové. Ještě se mi nepodařilo koupit pěknou futaoki, nějak na ni nemám štěstí.

Kotlík kama mám momentálně zazimovaný. Práškový čaj kupuju z nějakého obchodu přes E-bay, tvrdí, že je to bio...no zas takový kvanta toho nevypiju.


post-3688-0-79843700-1428567865_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Klotzman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moje nářadíčko, všechno z Japonska. Obě misky jsou z 50. let a obě od uznávaných čawanových hrnčířů, stejně tak mizusaši na čerstvou vodu. Skříňka je taky z 50. let. Mosazná kensui je ze začátku minulého století, laková natsume by měla mít něco přes 80. let. Čašaku i časen jsou nové. Ještě se mi nepodařilo koupit pěknou futaoki, nějak na ni nemám štěstí.

Kotlík kama mám momentálně zazimovaný. Práškový čaj kupuju z nějakého obchodu přes E-bay, tvrdí, že je to bio...no zas takový kvanta toho nevypiju.

 

To je paráda, akorát nic pro mně, já každou chvíli něco rozbiju :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...