Přejít na obsah

ČAJ


Doporučené příspěvky

Jasný, chápu, konkurence je u nás v čaji celkem velká :-). Longfeng.cz znám, mám dojem, že i nějaká ta objednávka v minulosti proběhla. Tak to domluvíme a dáme sicnu u čaje. Jsem z Prahy, takže no problem.

 

Určitě, když se ozveš a zastavíš, tak budu samozřejmě moc rád. Myslím, že v klidu si sednout, v klidu si vybrat a něco u toho ochutnat, je tak nějak lepší než internet :) Když to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 469
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Určitě, když se ozveš a zastavíš, tak budu samozřejmě moc rád. Myslím, že v klidu si sednout, v klidu si vybrat a něco u toho ochutnat, je tak nějak lepší než internet :) Když to jde.

Zdenku, koukal jsem na tvé stránky, ty časy, které tam uvádíš, jsi osobně přítomen nebo tam je nějaká zapšklá prodavačka? Jsem mimo pražský,ale občas do Prahy zajíždím, tak bych strčil nohu do dveří. Jsem hodně silný pijan čaje, ale dobrý od špatného nepoznám, takže rada odborníka by přišla vhod.

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdenku, koukal jsem na tvé stránky, ty časy, které tam uvádíš, jsi osobně přítomen nebo tam je nějaká zapšklá prodavačka? Jsem mimo pražský,ale občas do Prahy zajíždím, tak bych strčil nohu do dveří. Jsem hodně silný pijan čaje, ale dobrý od špatného nepoznám, takže rada odborníka by přišla vhod.

Dík

 

Jsem tam jenom já, proto (a kvůli kontrolám, které se tam ted budou točit) ta otvírací doba - ve středu jezdím za dcerkou a liché víkendy ji mám u sebe :)

Takže kdykoli kdokoli dorazí, natrefí tam na mne :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož se Conrad a par-pa z nadcházející úterní degustaci omluvili a já si také zrovna svištím na antibioticích, navrhuji i liché úterky posunout a začít až 10.3. Snad je to poslední změna ale asi by to tak bylo nejlepší vzhledem k okolnostem.

 

Odesláno z mého BBB100-2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přátelé,

poměrně nerad bych opakoval minulé úterý, kdy ze čtyř potvrzených účastníků přišel jeden, jedne se omluvil (což samosebou je naprosto v pohodě) a dva ani to. Teda ono to bylo moc příjemné posezení a setkání, fakt příjemné. A jak jsem psal, vlastně to udělám i pro jednoho docela rád. Jen bych si to celé kdyžtak rád zorganizoval nějak efektivněji a lépe, pokud smím prosit. V úterý se tedy budu těšit a jen prosím o potvrzení účasti, ať vím, jak to bude a nebude a jak si to připravit. Díky moc :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zděňku, děkuju, bylo to příjemné a přínosné!

I v sobotu. Snad jsme na Tebe nebyli moc rozverní - nějak jsem nedocenil, jak vypadáváme po 5+ hodinách cvičení :)

 

A s tou finanční náročností jsi měl v principu pravdu. Čaj je jen násobně dražší než káva kupovaná velkoobchodně; nikoli řádově dražší. Ergo dobrý!

Upraveno uživatelem Teatime
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi rozumný rozhodnutí. Mě celkem nic není, jen si říkám, že kdyby..., tak raději..., ať neškodím.

 

Navrch letos už mám vybráno, v lednu jsem měl něco, co jsem ještě nezažil. Nejhorší noc jsem přežil s přesvědčením, že jsem oranžovej dvoutakt a že když vydržím do rána nezastavit, vzduch prodící žebry chlazení mě udrží při životě. ...možná to byl jednoválec. ...asi patří do jinýho vlákna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...