Přejít na obsah

ČAJ


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 471
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

puerhy v normálních cenách je něco jako lovit jednorožce plujícího na duze. Leckdo ho naslibuje, ale nikdo ho nikdy neviděl. Z toho co jsem viděl, tak ceny meziročně poskočily minimálně o 50% (a třeba jeden koláč z Yiwu, který jsem chtěl vzít stál před koronou cca 200 USD a dneska stojí 600 USD) a ceny čerstvého listí ze všech i jen trochu známějších lokací se dnes prodávají (respektive přesněji řečeno vykupují) za naprosto nesmyslné peníze.  A tím myslím opravdu nesmyslné. Lepší listí ze známějších míst se pohybuje minimálně v desítkách tisíc yuanů za kilo čerstvého listu. Na kilo hotového čaje počítej cca 5 kilo čerstvého. Takže když se dostaneš k tomu, že co se na různých eshopech nabízí za tisíc, dva, tři Kč jen v reálných výrobních nákladech ve skutečnosti stojí vyšší desítky tisíc Kč, tak je asi zjevné, že dobře už bylo a už nebude. Takže doba, kdy ještě šlo něco tu a tam najít a nezaplatit nesmysl je obávám se pryč...

Já sám jsem nějak plynule přešel na Wu Yi a Dan Cong oolongy, červené čaje z Tong Mu a bílé čaje, ale upřímně, prodávat v ČR opravdu topové čaje vpodstatě nejde. Těch levných fejků je tu prostě tolik, že drahé čaje skoro ani nejde prodat, je to fakt hrůza, co se tu děje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale tak občas sa niečo nájde... Minule som v jednej bratislavskej čajovni narazil na zaujímavý puerh, čo mi chutil, tak som kúpil všetky, čo mali :D

puerh.thumb.jpg.eda633abf04e0583e817bdc24767ec8d.jpg

Akurát, že tu na IS nemám kde náhodne naraziť na ten zaujímavý, lebo jediné puerhy sú tu tie moje :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 13. 6. 2021 v 21:45, wawrik napsal:

Nemáte niekto tip na eshop so zaujímavými puerhmi v normálnych cenách?

Nevím, zda tu nebudu za ostudu, ale mě vyhovuje https://www.orijin.cz/

wu-liang-shan-2003; orijin-2017-jing-mai-ping-cha; bada-2016-gushu-ping-cha; a pro běžné pití třeba orijin-2010-ai-lao-shan-zhuan-cha.

Li občas rozebere i nějaký dražší koláč a odprodává na ochutnávku, za což jsem mu vděčný - koupit si koláč za 18 litrů, to holt nedávám 😞

d418_3.jpg

d485.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, wawrik napsal:

@Irwinek Vďaka za tip na eshop aj priamo na čaje 👍 Napíšem tam.

rádo se stalo 😄

Pokud neznáš, zkus : https://www.orijin.cz/cha-tou-2014  - čajové hlavy - za mne vynikající, 3 - 7 nálev jsou excelentní, i když 2010 byly o krapítko lepší, ale už nejsou 😞

Dobrý je i Lao Mao Cha 1992. ten mladší mi nejede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Irwinek Dík za tip, ale ja som skôr na šengy. Šu puerhu som si pred časom priniesol tri kilové tehly z Číny, a ten má všetko, čo od tmavého puerhu očakávam, iný nehľadám. Aspoň zatiaľ.

Vyberiem niečo z tých prvých tipov, aj keď Bada gušu práve pijem a veľmi na neoslovil. Čo nie je kritika, len iný vkus a ročník. V tomto mi veľmi vyhovoval ako dodávateľ Zdeněk, vedel poradiť čaje presne na moju chuť. Väčšina ostatných čajovní zrejme kupuje čaje od nejakého veľkoobchodného dodávateľa (čo bude asi aj prípad toho gušu z Bada) a často o nich veľa nevedia.

20210708_103412.thumb.jpg.dba0bbacfa77bf3ea041ed155c221cb3.jpg

Upraveno uživatelem wawrik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, wawrik napsal:

@Irwinek Dík za tip, ale ja som skôr na šengy. Šu puerhu som si pred časom priniesol tri kilové tehly z Číny, a ten má všetko, čo od tmavého puerhu očakávam, iný nehľadám. Aspoň zatiaľ.

Vyberiem niečo z tých prvých tipov, aj keď Bada gušu práve pijem a veľmi na neoslovil. Čo nie je kritika, len iný vkus a ročník. V tomto mi veľmi vyhovoval ako dodávateľ Zdeněk, vedel poradiť čaje presne na moju chuť. Väčšina ostatných čajovní zrejme kupuje čaje od nejakého veľkoobchodného dodávateľa (čo bude asi aj prípad toho gušu z Bada) a často o nich veľa nevedia.

20210708_103412.thumb.jpg.dba0bbacfa77bf3ea041ed155c221cb3.jpg

100 lidí, 100 chutí 😄

Říká se, že se propíjíš od čínských čajů k japonským, já začal obráceně, takže Phů-ery teprve objevuji ( no tak asi 6 -tým rokem ). Pokud si chci na čaji pochutnat, dám si Senču -osvěžující lehounce svíravou chuť, ale v zimě je pro zahřátí ten phů opravdu lepší. Kupodivu mne neoslovily oolongy, ani nakuřované.

Jinak preferuji čaje zemitější, jak říká Marky: " s chutí starých ponožek "

Li si čaje vozí z číny a nechává si je tam i " dělat ". Teď tady dokonce má pár koláčů čaje, který si přivezl, když tu začínal a nechal ho zrát v našem podnebí. Ještě jsem se k němu nedostal 😞

Tak hodně štěstí při výběru 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Irwinek: "chuť starých ponožek" je chuť typická pro shu pu erhy se špatně provedenou fermentací, případně pro sheng pu erhy, které zrály v příliš vlhkém prostředí. Tím nechci říci, že Vám nemohou chutnat, chuť je samozřejmě čistě subjektivní, ale z hlediska objektivní kvality tato chuť značí nekvalitní, defektní a špatně vyrobený či špatně skladovaný čaj.

A že se člověk propíjí od čínských čajů k japonským, to se říká zejména tam, kde se prodávají japonské čaje. Z mé zkušenosti je ta cesta spíš opačně. Obecně z toho, co píšete, má trošku pocit, že se příliš spoléháte na slova prodejců, což na českém trhu bohužel není úplně dobrá cesta, a ochuzujete se o spoustu zážitků, které by Vám skutečně kvalitní čaj mohl přinést.

Řeknu to takhle - pokud jste z Prahy nebo tu býváte, napište mi, domluvíme se, a já Vám dám ochutnat skutečně špičkové červené čaje, bílé čaje a oolongy. Nemusíte nic platit ani kupovat, nebudete-li chtít. Ale třeba zjistíte, že Vás spousta čajů dosud neoslovila jen proto, že jste nepil dost dobré zástupce té které kategorie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, zdenek.prachar napsal:

Irwinek: "chuť starých ponožek" je chuť typická pro shu pu erhy se špatně provedenou fermentací, případně pro sheng pu erhy, které zrály v příliš vlhkém prostředí. Tím nechci říci, že Vám nemohou chutnat, chuť je samozřejmě čistě subjektivní, ale z hlediska objektivní kvality tato chuť značí nekvalitní, defektní a špatně vyrobený či špatně skladovaný čaj.

A že se člověk propíjí od čínských čajů k japonským, to se říká zejména tam, kde se prodávají japonské čaje. Z mé zkušenosti je ta cesta spíš opačně. Obecně z toho, co píšete, má trošku pocit, že se příliš spoléháte na slova prodejců, což na českém trhu bohužel není úplně dobrá cesta, a ochuzujete se o spoustu zážitků, které by Vám skutečně kvalitní čaj mohl přinést.

Řeknu to takhle - pokud jste z Prahy nebo tu býváte, napište mi, domluvíme se, a já Vám dám ochutnat skutečně špičkové červené čaje, bílé čaje a oolongy. Nemusíte nic platit ani kupovat, nebudete-li chtít. Ale třeba zjistíte, že Vás spousta čajů dosud neoslovila jen proto, že jste nepil dost dobré zástupce té které kategorie...

Jak píši nahoře - 100 lidí, 100 chutí 😄

ale ochutnat se má vše, jinak bych nemohl vědět, co mi chutná a co ne. Nepiji pivo a kávu, protože mi nedělají dobře obsažené hořčiny, čímž se může vysvětlit posunutá hranice chuti.

Ale jsem samouk, na prodejce moc nedám 😄 

Každopádně nabídky využiji a ozvu se do SZ.

Díky moc a přeji krásný nadcházející víkend.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím  čajové nadšence. Nedávno jsem se vrátil k čaji Pu Erh, koupil jsem si cca 10 vzorků na Manutea, vybral dva velmi lahodné, nakoupil další zásilku čtvrt kila od každého a začal je vařit dle doporučení na sáčku. Čaje mi chutnají, popíjím je obvykle chladné během dne, tzn. nejsem fajnšmekr. Teď k dotazu:

1. Můj recept je 1 polévková lžíce čaje na 2 dc vody blízké varu. Louhovani 5min. Čaj nečistím prvním nálevem. Lístky na první dobrou neobsahují příliš mnoho prachu. Je v mém procesu nějaká fundamentální chyba? 

2. Všiml jsem si, že pokud dělám čaj v termosce, je jeho chuť drobet výraznější. Tzn. teplota blízká bodu varu asi není problém, je tak? 

Moji oblíbení..

https://www.manutea.cz/pu-erh-super-bio-x1211

https://www.manutea.cz/pu-erh-1st-grade-x1438

Predem díky za názory!

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dagoberd:

1. Pokud necháte připravený čaj déle (píšete, že ho pijete zchladlý průběžně během dne), začnou v nálevu probíhat chemické reakce a změny, které nejsou úplně žádoucí z hlediska zdravotního. Osobně bych doporučil připravovat si čaj vždy po menších dávkách čerstvý.

2. Oplachovací nálev u kvalitního čaje není k ničemu potřeba. Je ale otázka, nakolik je čaj v retailové ceně 1200/kg ex ČR kvalitní. Počítejte se mnou: 1200 je cca 50 usd. V té ceně je DPH, doprava a další náklady a marže. Tzn jestli ten čaj v Číně u výrobce stojí 10 usd, tak je to moc. Kolik asi může být výkupní cena čerstvého listí na tento čaj (počítejte cca 4 kg čerstvého listí na 1 kg hotového produktu)? Když se podíváte na výkupní ceny opravdu kvalitního čerstvého listí z letošního jara, jste nejméně o dva řády pod nimi.

3. Zalití vroucí vodou bych považoval za spíše žádoucí. Osobně nevěřím v jediné správné cesty, připravujte si čaj tak, jak Vám chutná.

Odesláno z mého BBB100-2 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Vám  Zdenku za informace.

Třeba se postupně propiju k lepším čajům, zatím si ale dost užívám - překvapila mne nasládlost a jakoby oříšková dochuť. Ze studentských let jsem si pamatoval spíš chuť slámy a jakousi hořkost. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem čaji nový hrnek, test kompatibility probíhá mezi mnou, hrnkem a čajem ve 32st. okolní teploty. Keramika neuvěřitelně tenká a krásně zvoní. Cenově cajk, vyšel asi jako kdyby ho dělal hodinu poslanec a neplatil DPH, materiál a dopravu :). 

 

AAAttila (3).JPG

Upraveno uživatelem Dagoberd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pročítám to tu a když si teď vzpomenu na to, jak jsem si pochutnával na Pu Erh, co jsem kupoval 80g za 200kč ve stánku na místní akci a myslel jsem si, že za ty prachy to bude top... Jemné aroma ponožek a snad i trochu rybiny. Poučen od kolegy, který si bral pu erh z aliexpressu, že to prostě divně voní po zalití, jsem předpokládal, že mám asi opravdu dobrej materiál... Bůh ví, co jsem to vůbec pil :D Ale zabalený byl pěkně... :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Když ted na chvíli corona polevila, tak si říkám, nebyl by zájem navázat na čajové podvečery? Mám tu teď naprosto výjimečné červené čaje (kdo pamatuje nakuřovaný lapsang z loňska tak tu je ještě lepší a pár dalších naprosto neuvěřitelných červených čajů) a taky jsou tu nějaké fakt výjimečné oolongy (dělané vždy z jednoho starého stromu, hodně oldschoolové, fakt něco, co člověk úplně často nepotká)...

 

Říkal jsem si jeden podvečer s těmi červenými čaji (11. 8. od 18:00?) a druhý s těmi oolongy (18. 8. 18:00?) Kapacita 4 osoby.

 

Bohužel si nemůžu dovolit to udělat zdarma, tak aspoň za (vzhledem k cenám těch čajů symbolických) 200,-/osoba/degustace?

 

Pokud bude zájem, dám sem bližší detaily k těm čajům, ale hádám, že kdo kdy byl něco ochutnat, tak váhat nebude :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...