Přejít na obsah

Averzia proti nejakej znacke?


ivan_989

Doporučené příspěvky

Ja bych vyjmenoval stejnou trojici jako radouz (Hublot, AP, RM), a jeste pridavam Franck Muller. Duvodem je, ze se hodinky techto znacek objevuji na zapestich ruznych mne nesympatických sportovcu.

 

Narodnostni predsudky ale mam - nenosil bych jakekoliv ruske hodinky, a nejspis ani cinske...

 

...

 

Pak je jeste jedna znacka, ale o te zrovna na tomto foru radsi pomlcim :whistle:

Jsem trochu zmatenej, Franck Muller nebo Richard Mille jak píše kolega villain83. (aha, tak já jenom neumim číst, no je čas se to naučit :blush02: )

RM jsou absolutně peckoidní hodinky, v jejich stínu se veze CVSTOS, ty jsem měl v i na ruce víckrát.

A zrovna by mě zajímala ta tajemná značka o které raději pomlčíš. Od toho tu tohle vlákno je, abys pomlčet nemusel, nebo ne?

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi Hublot a AP nic neříkalo, dnes se mi některé modely hodně líbí, to se prostě u hodinek stává.

Možná k tomu časem dospěju, ale není to asi muj styl. Tyhle značky mám spojený s fotbalistama, Bilzerianem atd. Navíc jsou na mou dětskou ručičku fakt strašně obrovský.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mně tak nějak intuitivně nesedí Mido. Je to prostě něco jako Granko, Lego, Igráček...

No - a  pak Rolex :-) Evokuje to ve mně Pivex, Ex Plzeň, Jitex, Gumotex, Tuzex... prostě všechno, co vyvolává dojem EXclusivity. Jo, přidat před EX eS... Tak mi to přijde taky divný, jako třeba Sussex nebo Suck my sex... :-))

Toliko k obsedantně všelijakým asociacím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krom vyloženě pofidérních značek, který nestojí ani za zmínku obecně nemám rád německý hodinky. Mám to stejně s autama a přeneslo se to i na hodinky. Prostě tomu chybí duše...

 

Dál vyloženě nemám rád mid range značky typu Certina, Tissot, Rado... přijdou mi takový...zbytečný :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Tak si zatrolujem aj ja :D

 

Seiko - lebo keď chce niekto radu ohľadne hodiniek o 0-50k tak 9/10 rád je kúp seiko, ako keby žiadne iné hodinky neboli. Ďalej aj pre to že na to koľko rôznych modelov majú je to +/- na jedno kopyto. Napr MM mi príde dizajnovo veľmi podobné ako kopec lacných 5tiek. Ja chápem že sa pripláca za strojovňu a spraocvanie a tak, ale mohli spraviť aj niečo s dizajnom aby boli "iné"

 

Eterna - Lebo sa do dnes chvália ako sa pred 100 rokmi podieľali na expedící Kon Tiki (Všetka česť Thorovi), no príde mi že je aj dnes veľa projektov, do ktorých by sa mohli zapojiť a propagovať ich ako to robí napr Doxa, Edox atď. Je to ako keby Ford prišiel s reklamou "naše autá sú lepšie ako konský záprah"

 

Damasko - kombinácia pilotiek a lunety s potápiek je vražedná, niečo ako genetický výsledok párenia koňa a mravca. Sám mám Damasko a ani ten názov evokujúci damaškovú čepeľ tiež nie je zrovna top, ale rozhodne lepšie ako Laco.

 

Značky ktoré majú odfláknuté "dekle" - spomínaný Laco, ktorý to tam má len pieskovaný text na lesklom podklade, RLX, ktorý sa mi celkovo pači, ale to hladké "dýnko" pôsobí dojmom že keď to nevidno tak to môžeme nechať tak... 

 

Steinhart - dýnko super, mal som od nich troje hodinky a pri dvoch z nich som si pri každom pohľade spomenul na hodinky, odkiaľ brali inšpiráciu a na ktoré som nemal (nemám :D ). To mi časom kazilo radosť

 

Gshock - veľké a plastové.

 

-------------------------

poznámka pod čiarou: Všetky hodinky ktoré som spomenul sú kvalitné a to nespochybňujem, zámerne som nespomínal vyslovene aušus značky, lebo to nestojí za zmienku, je to len určitý osobný pocit, ktorý ale nevylučuje kúpu spomínaných v budúcnosti, predsa len sa posúvame ďalej :)

Upraveno uživatelem ZLOjasna
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Tohle je ale zbytečný diskuzní vlákno ....

tento dar schopnosti rozlisovat čo je potrebne a čo je zbytocne ti funguje len na diskusne vlákna alebo to zvladas univerzálne na všetko? Ak na všetko, mas môj obdiv
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...