Přejít na obsah

Averzia proti nejakej znacke?


ivan_989

Doporučené příspěvky

Berte, Zmizík je můj nedostižný vzor. Tak hezkej, bohatej a chytrej jako on nikdy nebudu... a mám dost rozumu aspoň na to, abych si to přiznal :)

 

(Komentovat to, jestli jsem pochopil dobře nebo špatně STYL argumentace protistrany (Dokusana) - z pozice třetí osoby - chce notnou dávku přesvědčení o vlastní neomylnosti a jediném správném pohledu na věc, nemyslíš? ;o) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Čo mi je skutočne proti srsti sú tie gigantické Invictus, ale aj oversize Diesel. Rozum sa mi zastavuje keď vidím tie vetroplach typy nosiť niečo, do čoho by sa im zmestili obe zápästia naraz. :X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casio... Nelíbí se mi absolutně jejich vzhled, prostě ani jeden model. Dost možná je problém i v paměti na padělky v asijských obchodech když jsem chodil na základní školu. Každý to měl v té době na ruce  :frusty:  Věřím že jsou to kvalitní hodinky, já bych je ale na ruku nevzal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty horní uznávám nejsou vůbec špatný. Ale Casio díky tomu že je skutečně odolné, má na muj vkus příliš masivní konstrukci. Mám raději takové ty jednodušší hodinky. Ale je to vkus každého. To co se líbí mě se nemusí zase líbit osotatním. A to je dobře, jinak by to byla v hodinkách nuda :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...