Přejít na obsah

Averzia proti nejakej znacke?


ivan_989

Doporučené příspěvky

Já s tím nemám problém. :)

A ať nejsem off-topic, asi bych měl problém s Davosou

 

Davosa sa za spracovanie hodiniek vôbec nemajú za čo hanbiť. To, že u polovice produkcie kopíruje dizajn iných je vec druhá, ale tým pádom musíš mať problém aj so Steinhart a pod. značkami.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Strasne sa zabavam nad ludmi, co koli politike 2-3 jedincov napluju na cokolvek ruske :-D

 

U mna su to riadni vylizanci...

 

Ale americku znacku budu zrat, hoci spalili ludi atomovymi bombami, diktuju sveru ako ma zit, znicili irak, afganistan a libyu atd... taka politika im nevadi :-D

 

Asi su v iluzii ze ich oslobodili amici a nie rusi...

a ved sa neber tak vazne :)

 

K teme, stale mam urcitu zdrzanlivost k ML, Rado, TH, predpokladam, ze toto vekom prejde.

Co ale viem, ze neprejde, su ruske hodinky a zvlast hodinky s napismi v azbuke..

 

Dokusan, mas rech s timex aj amphibia, oboje podarene :)

 

ps: vidim, ze pojem skurveni rusaci je dost popularny, tiez ho pouzivam  :punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 .... Tak kolik jsem vyfasoval, taky tři dny? Nebo týden? .....

 

Určitě nic, protože neurážíš diskutující na Chronomagu.

 

Tak to se mi ulevilo. Je smutné, kolik času se promrhá kvůli pitomým vylízancům :-(.  Raději upřesním, že tím rozhodně nemám na mysli žádného konkrétního jedince z žádného konkrétního fóra. Jde jen o obecný povzdech nad nekonečnou úmorností boje s lidskou blbostí, který se nedá vyhrát, protože blbci jsou velmi vynalézaví a jsou všude. Napsal jsem všude? Všude samozřejmě ne, to by si někdo mohl zase nějak vztáhnout nebo špatně vyložit. Takže opravuji, blbci jsou velmi vynalézaví a jsou skoro všude, ale určitě je místo nebo i několik míst, kde žádní blbci nejsou, jenže já jsem blbý a neumím ta místa poznat. Sakra, teď jsem diskutujícího na chronomagu (sebe) označil za blbého, to je urážka jak vyšitá a taky se cítím velice uraženě - a přitom jsem se tak snažil  :frusty:

 

 

No ale abych nebyl mimo téma, nemám rád dřevěné hodinky jakékoliv značky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se mi ulevilo. Je smutné, kolik času se promrhá kvůli pitomým vylízancům :-(. Raději upřesním, že tím rozhodně nemám na mysli žádného konkrétního jedince z žádného konkrétního fóra. Jde jen o obecný povzdech nad nekonečnou úmorností boje s lidskou blbostí, který se nedá vyhrát, protože blbci jsou velmi vynalézaví a jsou všude. Napsal jsem všude? Všude samozřejmě ne, to by si někdo mohl zase nějak vztáhnout nebo špatně vyložit. Takže opravuji, blbci jsou velmi vynalézaví a jsou skoro všude, ale určitě je místo nebo i několik míst, kde žádní blbci nejsou, jenže já jsem blbý a neumím ta místa poznat. Sakra, teď jsem diskutujícího na chronomagu (sebe) označil za blbého, to je urážka jak vyšitá a taky se cítím velice uraženě - a přitom jsem se tak snažil :frusty:

 

 

No ale abych nebyl mimo téma, nemám rád dřevěné hodinky jakékoliv značky.

Přemýšlím, co ma tenhle elaborát za smysl... Jako urazit / neurazit... Kopnout si do berta / nekopnout si do berta...

 

Abys na vanoce jedny dreveny dostal / nedostal ;-)

 

Ja nemam rad dlouha jmena v nazvech hodinek.. Henry de Tomassini.. nazev ma byt jeden a na 5 pismen... Seiko.. Rolex.. Patek... všechno ostatni je nesmysl... :-))

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přemýšlím, co ma tenhle elaborát za smysl... Jako urazit / neurazit... Kopnout si do berta / nekopnout si do berta...

 

Abys na vanoce jedny dreveny dostal / nedostal ;-)

 

Ja nemam rad dlouha jmena v nazvech hodinek.. Henry de Tomassini.. nazev ma byt jeden a na 5 pismen... Seiko.. Rolex.. Patek... všechno ostatni je nesmysl... :-))

 

Ale za Patek je taky Philippe ne?  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak léta běží, averze miznou, jen jsou značky a hodinky, který mě bavěj a ty ostatní a že jich je, jsou mi fuk.

Konecne rozumny nazor, zbytek k smichu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...