Přejít na obsah

Averzia proti nejakej znacke?


ivan_989

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Ja mam averziu k Steinhart... nikdy som ziadne poriadne nedrzal v ruke a ani nechcem aby som ani nahodou nemusel uznat ze su v pohode :) Neviem, asi mi to meno podvedome evokuje inu podobne znejucu znacku a typ ludi ktory ju oblubuju... viem ze to je blbost. Kazdopadne zastavam nazor ze mat jednu-dve iracionalne averzie je dobre pre vyvazene mentalne zdravie... :D

 

Dalsie, aj ked to nie je vyslovene averzia, su trojica Laco, Rado a Mido... mne to proste znie to ako skupinka stamgastov v krcme na vychode slovenska :D Fakt by som mal problem pozriet na zapastie a precitat si ze moje hodinky vyrobil Laco :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vortex-Tempus: na to, ze ti proslo rukou tolik hodinek, tak jsi peknej vul! :)

Upraveno uživatelem tano
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To je fakt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Tak já si taky ulevím: Breitling - když je občas na někom zahlédnu, mám pocit že je od labutí, nebo od autodromu. No a pak Certina a Festina. Ještě tu je něco jako Bentime apod. ale to už se snad ani nepovažuje za značku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Něco bych k tomu řekl :    Subjektivně nechci hanit žádnou značku, přiznám se spoustu značek bych si nekoupil ať už vizuelního nebo brandu jako takového....

Jak tady někdo psal, dnes letí Garminy , Apple watch- je to prostě mode....na mechanický hodinky se skoro nikdo nepodívá... lidi hodnotí barvy a musím říct, že třeba modrá barva je u spousty lidí velmi oblíbená. Například  lídi  z mých nadřízených začali  nosit právě tyto de mode značky, čím více fcí tím lépe...takže šéf přestal nosit například Tagy Carrery a začal s Applewatch...moc se mi to nelíbilo, ale byl to jen můj problém...:) Druhý šéf nosil Rolex GMT, o kterých jsem řekl, že jsou na něj moc malé, pže je chlap jak hora...Normálně od té doby co jsem mu to řekl, už si je na ruku nevzal a nosí nějaky reklamní hodinky od firmy, kterou nebudu jmenovat... :) Před nedávnem jsem se ho ptal , proč nenosí Rolex, tak mi odpověděl že je má doma a nenosí je--podle mě je prodal...:ú)    .....takže asi tak noste si co vám vyhovuje, je to jen vaše věc. :)

Upraveno uživatelem rekib1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, rekib1 napsal:

Něco bych k tomu řekl :    Subjektivně nechci hanit žádnou značku, přiznám se spoustu značek bych si nekoupil ať už vizuelního nebo brandu jako takového....

Jak tady někdo psal, dnes letí Garminy , Apple watch- je to prostě mode....na mechanický hodinky se skoro nikdo nepodívá... lidi hodnotí barvy a musím říct, že třeba modrá barva je u spousty lidí velmi oblíbená. Například  lídi  z mých nadřízených začali  nosit právě tyto de mode značky, čím více fcí tím lépe...takže šéf přestal nosit například Tagy Carrery a začal s Applewatch...moc se mi to nelíbilo, ale byl to jen můj problém...:) Druhý šéf nosil Rolex GMT, o kterých jsem řekl, že jsou na něj moc malé, pže je chlap jak hora...Normálně od té doby co jsem mu to řekl, už si je na ruku nevzal a nosí nějaky reklamní hodinky od firmy, kterou nebudu jmenovat... :) Před nedávnem jsem se ho ptal , proč nenosí Rolex, tak mi odpověděl že je má doma a nenosí je--podle mě je prodal...:ú)    .....takže asi tak noste si co vám vyhovuje, je to jen vaše věc. :)

Máš naprostou pravdu, co si kdo vezme na ruku je čistě jeho věc. Jen jsem na základě tohoto tématu vyjádřil, svoje aktuální rozpoložení co se týká neoblíbenosti značek, ale jako asi každý zde na foru se postupně nějak formuju a dnes některé věci vidím jinak, než před rokem a za rok bude zase něco jinak, ale něco určitě zůstane, vím s určitostí, že bych na ruce nemohl mít jakékoliv fejky(vědomě) a taky MPM Primky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak můžu snad vynechat, bezcenné křápy jako jsou jisté modely od INVICTA,Ingersoll aj podvržené "luxusy".Prošlo mi toho rukama deítky,Breitlingy,Omegy,Hubloty,Jaegery,Rado,Tissot,SINN,Seiko,Citizen..mraky zvlštních zn.Aquadive,Bronzovky,Kazimon např nebo microbrandy.Mněl jsem i např.Jaquet Droz,Cuervo y Sobrinos,aj méně obvyklé zn.Ale která mi vysloveně nesedí a to pořád, je tzv čínská produkce DOXY.Nemyslím pochopitelně SUB modely, ale takové ty levnější, co mají původ snad v Asii.To mi příjde, že si ta dotyčná značka, uplně kazí své už i kultovní renomé.Vostok Europe je další na mém black listu a ani nevím proč.Přitom obyčejný Amphibie mi přijdou vcelku sympatické..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
Návštěvník Ondra

Neni to asi uplne averze, ale v posledni dobe nejak nemusim levnejsi masovky typu Tissot, Certina a nakonec i Seiko. Obvykle je to kompromis, kterej dlouhodobe stejne nic neresi.

Zase na druhou stranu jsem nikdy moc nemel v lasce Hamilton, a ted bych si asi par modelu vybral. Ale spis jako druhy nebo treti hodinky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Ondra napsal:

Neni to asi uplne averze, ale v posledni dobe nejak nemusim levnejsi masovky typu Tissot, Certina a nakonec i Seiko. Obvykle je to kompromis, kterej dlouhodobe stejne nic neresi.

Zase na druhou stranu jsem nikdy moc nemel v lasce Hamilton, a ted bych si asi par modelu vybral. Ale spis jako druhy nebo treti hodinky. 

Až na Seika souhlas 🙂

Upraveno uživatelem Alex77
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak teď to vypustim, nechci hodinky značky jako Diesel, Adidas, Wenger, Wictorinox apod., to prostě vidim ten původní tovar a třeba kopačky a hodinky mi prostě nejdou dohromady, asi jako bych si měl koupit a pak ještě jezdit v autě Primeros 😀

 

Upraveno uživatelem Panchart
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 9. 2020 v 1:20, Panchart napsal:

... asi jako bych si měl koupit a pak ještě jezdit v autě Primeros 😀

 

Když mi bylo asi 12, dostal jsem hodinky PRIM Sport II. Kamarád na ně koukal a pak se mě zeptal: "To sou ty Primerosky, že jo?" 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...