Přejít na obsah

Je možná výmena krúžku okolo sklíčka?


Doporučené příspěvky

Zdravím,

som tu nový a už žiadam o radu. Pred nedávnom som sa stal (hrdým) vlastníkom hodiniek Tissot T035.617.16.051. Vzhľadom na moju perfekcionistiskú povahu som ich strážil pred akýmkoľvek poškodením. Napriek tomu sa mi podarilo skutočne strašne poškrabať krúžok lemujúci ciferník, do ktorého je vsadené sklíčko. Niesom si istý, či je tento krúžok pevnou súčasťou puzdra, alebo sa jedná o vymeniteľnú súčiastku. Rád by som sa preto spýtal, či sa s tým dá niečo robiť, alebo mi ostáva len zmieriť sa s tým.

 

Budem vďačný za každú nápomocnú reakciu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byt perfekcionista je vazna choroba. Tiez nou trpim, ale snazim sa ako viem s tym bojovat. Skor ci neskor tie hodinky poskriabes znovu a urcite aj na inom mieste. Pokus sa s tym zmierit. Ak myslis, ze to nedokazes, hod sem detailnu fotku toho skrabanca. Ja bezne taketo veci odstranujem lestenim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,

som tu nový a už žiadam o radu. Pred nedávnom som sa stal (hrdým) vlastníkom hodiniek Tissot T035.617.16.051. Vzhľadom na moju perfekcionistiskú povahu som ich strážil pred akýmkoľvek poškodením. Napriek tomu sa mi podarilo skutočne strašne poškrabať krúžok lemujúci ciferník, do ktorého je vsadené sklíčko. Niesom si istý, či je tento krúžok pevnou súčasťou puzdra, alebo sa jedná o vymeniteľnú súčiastku. Rád by som sa preto spýtal, či sa s tým dá niečo robiť, alebo mi ostáva len zmieriť sa s tým.

 

Budem vďačný za každú nápomocnú reakciu ;)

 

Ahoj,ono to sice teoreticky rozleštit jde,jenže pokud je vryp hluboký tak se mu zahladí hrany ale v tom místě je pak propadlina která je stejně vidět.

Po opravdu razantním leštění pak hodinky zase vypadají jak ocucané lízátko.

Asi je nutné se s tím smířit. Denně nošené hodinky z běžných materiálu se prostě poškrábou.

Druhé řešení jsou hodinky z méně tradičních a velmi tvrdých materiálů / wolfram,keramika atd...../

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

skus to vyfotit

 

Snažil som sa, ale veľmi to nejde.

 

Nuž, asi sa na to budem musieť vykašľať. Teraz to už riešiť nebudem, no keď budem mať cestu okolo Tissot servisu, tak sa tam zastavím a zistím, či je fakt leštenie jediná cesta. Napadla ma ešte výmena celého puzdra, lenže to už je trocha prehnané riešenie a asi (určite) aj dosť drahé :D Ďakujem všetkým za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...