Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Jop, je to nějaká postarší Miyota, asi 8215. Určitě to není Seiko strojek, ani s jiným rotorem.

To nepopírám, jen nahlas přemýšlím, proč prodejce napsal seiko strojek a na rotoru je Miyota.8215 je to určo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím si že jak Invicta, tak Diesel a D&B vyjadřují mnoho o postižení chronobundusem majitele a vy co máte ty rolády, omegy, longinesy a jiné povrchní šmejdy se styďte.....herdek jdu se stydět a zahrabat  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A však to zas pikaču nenapísal až tak zle, len tu ešte nie je zorientovaný. Trochu sa nechal stiahnuť smerom prachy a nepochopil výhrady voči Invicte.

 

edit: a zle odhadol člena F.B. :D

 

To hlavne :D 

 

Myslel, že sa tu budem oháňať nejakými Rolbami.

 

F.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale nemyslel a nikoho neodhadoval, je mi uprimne jedno jaky ma kdo hodinky

jen jsem alergickej na kecy proti znacce ktera je relativne levna a oblibena jen proto, ze ma nekdo pocit ze forum patri lidem s iwc/panerai a minimum je omega.

 

Pamatuju si doby pred bezmala dvacetilety, kdy jsem kupoval festiny za 8-13tis a tady je to chapano pomalu jako nejvetsi povl, pritom ty hodinky mam do dnes a porad vypadaji k svetu.

Si tu mnoho lidi hraje na posch a pritom h...o hovno slavny soude.

Upraveno uživatelem pikacuq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nahoď do příslušných vláken foto těch svých "becek, omeg, tagu i seik a invict", pokud to tedy nebude foto pouze posledně jmenovaných. Mimochodem: Invicty šunt jsou, ale rozhodně ne levný. Strojky mají kvalitní, ale to proto, že jsou většinou od Seika.

musim nekde postahovat z netu, sorry mam jen predplacenou kartu tak to jde pomalu ;)

 

ne ze by na tom nejak zalezelo, ale tady mas becka a tagy

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/14040-co-máte-právě-na-ruce/?p=1635138

nejsem na foru abych si fotil ruce, nebo hodinky.... mozna se to casem zmeni, kdovi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...jen jsem alergickej na kecy proti znacce ktera je relativne levna a oblibena jen proto, ze ma nekdo pocit ze forum patri lidem s iwc/panerai a minimum je omega...

Tohle je ale nějaká tvoje utkvělá představa, kterou sis vycucal z palce a kterou tu nikdo netvrdí. Jediní lidé, kteří se tu tímhle nesmyslem ohánějí, jsou právě fanoušci Invicty a podobnejch srágor.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ale nemá nic společnýho s cenou. Vždyť tuna lidí tu nosí Casia, Seika nebo Orienty za ještě nižší cenu, než za jakou se prodávaj ty slavný Invicty (i po standardní 85% slevě oproti nesmyslnejm ceníkovkám). To je furt dokola...

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mozna to tak vypada, ale nejsem zadnej fanousek invicty, mam od nich hodinky jenom jedny, nicmene ... ale to je fuk

jak jsem rekl, prispevky ala dusevni prujem me nejak popudily, kazdopadne jsem dost velkej abych se na to povznesl a uz to dal neresil.

Dik za prostor :)

 

p.s> seika mam teda mnohem drazsi nez invicty, nezda se mi to srovnani nejak uplne v poradku, ale jasne existujou i seika za petilitr a taky nejsou hnusny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nefandím Invicte ale z my zkusenosti si na ně nemohu stěžovat.Dělam manualní praci at us v zaměstnaní nabo v autodilně nebo na baraku hodinky z ruky nesundavam.

Gečka mi vydrzely necelej rok pak se rozpadl bezel tak sem si koupil celokovové abych se tomu vyvaroval.Pořidil sem si Orient Mako ale tam byl problem ze sem kazdej mesic menil stěžejky a presnost byla dost nestabilní nekdy dokazaly udelat i 5min za 24h.Nakonec sem tady v inzerci koupil použitý Invicty 8926 s Miyotou a skoro po 2letech zadnej problem a prenost do +10s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Sem si přísahal, že tady nebudu nic a nikoho kritizovat. Tož nekrizuju, naopak vřele děkuju za osvětu, co znamená úsloví "hnus fialovej" :-)

Zajímavý první přízpěvek na fóru o hodinkách :-)

1) těsně po válce tady UNRA rozdávala potravinovou pomoc, kde součástí balíčků údajně byl nějaký druh šumáku, jasně fialové barvy.

2) toto spojení vzniklo podle fialové barvy jednoho bulvárního prvorepublikového plátku, který vydával Jiří Stříbrný :)

3) fialová barva, zvlášť na větších plochách, vyvolává nepříjemný, resp. negativní pocit.

4) nebo http://navratil.bigbloger.lidovky.cz/c/10057/Hnus-fialovej.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Naprosto luxusní post , který mi mluví z duše. Díky za něj! Psal jsem to k příspěvku pikacuq z před dvou stran.nejak se mi citát neobjevil.

Upraveno uživatelem Edifice562
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...