Přejít na obsah

Invicta


enslow

Doporučené příspěvky

Inak pani ja by som to tak zle nevidel z tymi Invictami...Sam som mal model tusim Corduba to bola, mal som ich rok a pohodka..nic uzasne som od nich ani necakal..len ten ich dost velky rozmer ma prinutil ich predat..niektore kisky aj ked kopie su velmi pekne..napr. tie co ma Henatko sa daju...no a tie ich ceny to je ina vec zasa..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Příští týden půjdu svoje první Invicty vyzkoušet a zakoupit, po čase je nezaujatě posoudím. Výborné zkušenosti mám třeba se značkou Time Force a ta tady rozhodně nepatří k preferovaným. ;)

co se tady člověk nedoví. pokud máš s tím čínkým šuntem výborný zkušenosti tak pak už budeš spokojenej se vším. tak nějak jsem to nezaujatě posoudil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny přátele pánských šperků. Protože jak říkal můj děda, jediný šperk hodný muže jsou jeho hodinky.

Tatk jsem ke svým Citizenám Eco-Drive Promaster Skyhawk BA objednal přes E-bay přírustek. I přes hudlaly, co tvrdí, že to nejsou švýcary a pokud nestojí tolik co mé auto, tak nestojí za nic. Tak to chci přece jen risknout. Vybral jsem řadu která už se sice oficiálně nenabízí INVICTA 7284 (Signature II), ale líbila se mi vzhledově i zpracováním. A pak ještě Invicta Swiss Chronograph Two Tone Sharp Black 45mm a ty bych chtěl na normální nošení střídat s Citizenama. Uvidím jaké budou. Určitě si jedny nechám a druhé možná pošlu do věta. Doma mám ještě jednoduché FESTINY, které jsou momentálně bez baterie. V každém případě INVICTA umí udělat pěkné hodinky za rozumnou cenu. 

post-32460-0-38229400-1378718012_thumb.jpg

post-32460-0-74680100-1378718016_thumb.jpg

post-32460-0-81314100-1378718021_thumb.jpg

post-32460-0-59921700-1378718464.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...Protože jak říkal můj děda, jediný šperk hodný muže jsou jeho hodinky...I přes hudlaly, co tvrdí, že to nejsou švýcary a pokud nestojí tolik co mé auto, tak nestojí za nic...Invicta Swiss Chronograph Two Tone Sharp Black 45mm...

Uh, opravdu skvělá volba šperku hodného muže. :death: 

 

Tu druhou blbost tu asi nikdo netvrdí, tak tady nevytvářej straw mana.

 

Ty hodinky jsou klasickej invicťáckej přerostlej hnus, fůze nesourodejch prvků bez špetky přemýšlení a vkusu. Indexy z vintážních pilotek, luneta z potápek, tachymetr, chrono...prostě totální designová slátanina, jak je u Invicty zvykem. Ty zlacený jsou něco podobnýho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny přátele pánských šperků. Protože jak říkal můj děda, jediný šperk hodný muže jsou jeho hodinky.

Tatk jsem ke svým Citizenám Eco-Drive Promaster Skyhawk BA objednal přes E-bay přírustek. I přes hudlaly, co tvrdí, že to nejsou švýcary a pokud nestojí tolik co mé auto, tak nestojí za nic. Tak to chci přece jen risknout. Vybral jsem řadu která už se sice oficiálně nenabízí INVICTA 7284 (Signature II), ale líbila se mi vzhledově i zpracováním. A pak ještě Invicta Swiss Chronograph Two Tone Sharp Black 45mm a ty bych chtěl na normální nošení střídat s Citizenama. Uvidím jaké budou. Určitě si jedny nechám a druhé možná pošlu do věta. Doma mám ještě jednoduché FESTINY, které jsou momentálně bez baterie. V každém případě INVICTA umí udělat pěkné hodinky za rozumnou cenu. 

 

100 lidí, 100 názorů. Nos hodinky, které se Ti líbí a které Ti udělají radost................ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl bys prosím víc rozvést, v čem je problém s polyurethanovým řemínkem? díky.

 

Problém je, že vzhledem k poměrně vyšší váze pouzdra hodinek polyurethan při pohybu ruky kolem osy (otáčení) nepříjemně tahá za kůži. U lehčích modelů je to bez problémů, kupříkladu u Aviatorů či Russian Diver.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100 lidí, 100 názorů. Nos hodinky, které se Ti líbí a které Ti udělají radost................ 

Díky, po předchozích příspěvcích je to pohlazeni.. Přiznám se, že jsem nečekal žadné ovace, ale hysterický vykřik některých diskutujících mne dosti zarazil. Hold obdivují technické a estetické detaily , ale v sobě maj.......... raděj toho nechám, nemá cenu chovat se stejně. Ještě jednou diky za slova podpory.

 

Novačka poteší. Obzvláště poté, když ti někdo taktně vysvětlí, že jsi se možná trochu minul a nebo jsi si dovolil mít jiný pohled na to co se ti líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, po předchozích příspěvcích je to pohlazeni.. Přiznám se, že jsem nečekal žadné ovace, ale hysterický vykřik některých diskutujících mne dosti zarazil. Hold obdivují technické a estetické detaily , ale v sobě maj.......... raděj toho nechám, nemá cenu chovat se stejně. Ještě jednou diky za slova podpory.

 

Novačka poteší. Obzvláště poté, když ti někdo taktně vysvětlí, že jsi se možná trochu minul a nebo jsi si dovolil mít jiný pohled na to co se ti líbí.

 

Máš ho malý? Nezúfaj! Strč do úľa, pobúchaj! ;) Vieš, uvedieš sa tu príspevkom o hudlaloch a potom chceš pohladenie, lebo neustojíš drsnejšiu odpoveď. A mýliš sa v jednej veci. Väčšina ľudí tu nespája hodnotu hodiniek s cenou, možno na to časom prídeš. Takisto sa musíš zmieriť s faktom, že vlastníctvom hodiniek tejto značky nevyvoláš uznanlivé mručanie miestneho osadenstva. Dôvodov bolo už uvedených dosť, aj priamo v tomto vlákne.

Upraveno uživatelem flivver
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podívejte  - jsme národ rýpalů - na všem vidíme mouchy a jen málo co je nám dobrý - a nikdo mi to nevymluví. 

Pokud jsem se Vás diskutujících dotkl svou větou o hudlalech - tak se omlouvám a uznávám, že nebyla vhodně formulovaná - hlavně ta druhá část (snad najdu EDIT).


A pokud pánové nepochopili - poděkováním miron64 narážím především na kulturnost vyjadřování. Nic víc. Nejsem z těch co by kritiku neustáli - naopak na to jsem dna tu diskuzi šel - diskutovat. To, že někoho z příspěvku někdo vyrve jednu větu a ní postaví celou odpověď je smutné.  


Flivver - no u tebe bych příspěvek rozdělil na dvě půlky - první věta a pak ten zbytek. Osobní invektivum a pak racionální odpověď. A takhle tu tu funguje. Copak to nejde bavit se bez toho, že prvně někoho setnu a teprve pak diskutuju a zmírním ....

 

Jak napsal USER47 : fůze nesourodejch prvků bez špetky přemýšlení a vkusu. Indexy z vintážních pilotek, luneta z potápek, tachymetr, chrono...prostě totální designová slátanina, jak je u Invicty zvykem. Ty zlacený jsou něco podobnýho. 

nesourodých ingrediencí vznikají ty nejlepší koktejly - a teď si vyber .....

 

Invcty jsou jako americký "muscle car" a těžko je můžeš srovnávat s elegancí britských aut.  A kvalitu může prověřit jen čas ...... 

 

 

   

A jsem váš .............  :giljotiini:    

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky, po předchozích příspěvcích je to pohlazeni.. 

Nic ve zlým, osobně to není proti Tobě. Je to ale podobné jako by ses v prostředí vinařů dožadoval rady a odborného posouzení svého oblíbeného krabicového vína a namíchlo Tě, že ostatní Tvé nadšení pro čučák nesdílejí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...