Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

já si letos udělal radost free p4 a jediné co mi vadí je že nemá adapter na bity. To jednoruční otevírání je super. Já leathermany kupuji už jen zde https://www.militaria.pl free mě vyšel na 3000,-kč, charge na 3700,-kč. Mívají akce a jde zaslat do nějaké příhraniční vesnice jako u nás do zásilkovny. Takže nemusím mít ani polskou adresu a platím kartou. leatherman má stejně mezinárodní záruku tak je to jedno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 51 minutami, eskimak napsal:

Chlapci, je vam snad jasne ze nad tym nikto nerozmysla. Proste to tam supne automat, pricom cenu zaruky vypocita z ceny/typu tovaru. No, ak sa niekto nachyta, tak to je blbe.

Může být. Nicméně není to zrovna vysvětlení, co by mě nějak uspokojilo. Situace: obchodník tě ojebe, ty si jdeš stěžovat a on Ti řekne, že to ne on, to automat (počítač). Dle mýho nic moc.

Aby nedošlo k mýlce, z Tvýho příspěvku nedovozuju, že to obhajuješ, takže je to ode mě spíš jen takovej povzdech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, warann napsal:

Může být. Nicméně není to zrovna vysvětlení, co by mě nějak uspokojilo. Situace: obchodník tě ojebe, ty si jdeš stěžovat a on Ti řekne, že to ne on, to automat (počítač). Dle mýho nic moc.

Aby nedošlo k mýlce, z Tvýho příspěvku nedovozuju, že to obhajuješ, takže je to ode mě spíš jen takovej povzdech.

Jj, suhlas so vsetkym. Jasne ze neobhajujem. Len pri sirke ponuky Alzy je aj pri najlepsej voli nemozne cakat ze osetria taketo veci. Konieckoncov, ty si priplatis zaruku u Alzy, ak to nechces posielat do Leathermanu... . Proste produkt tam je, aj ked blby :lol2:. Ani Alzu neobhajujem, len aby bolo jasno. Ale z prespevkov na chmagu mam dojem ze na SK ma omnoho lepsie meno ako v CR.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, podívej se na to z jinýho pohledu. 25 let máš záruku u výrobce, ale ne u Alzy. Takže takhle si vlastně koupíš to, že v tom třetím roce nemusíš shánět autorizovaný servis, ale vyreklamuješ přímo u zeleného mužíčka. .. default_smile.gif

Edit: koukám že jsem pomalý...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...