Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

před 31 minutami, African napsal:

Chci prvního Leathermana jedenáctiletému klukovi k Vánocům. Líbí se mu na mých hodně funkcí, podmínkou jsou nůžky. Líbí se mi Wingman, ale nejlépe by byli podobné funkce, velikost ale barva nějaká dobrodružná jako khaki nebo černá. Napadá Vás něco podobného? Já nic neobjevil....

https://www.knifestock.cz/leatherman-wingman-p57135?gclid=CjwKCAiApvebBhAvEiwAe7mHSJ-E4Ghoeq7IuVjDbuvDfJVb1ysvODxQCaPFswuzmE5l5XyZZFM8ZRoCn0AQAvD_BwE

ten Wingman se dělal i s černýma střenkama, ale byla to limitka. Co sem koukal, tak už nikde neni. Mám Charge TTi i s nůžkama a ty sou fakt nouzovka, a je i drahej, takže bych to viděl na vysvětlení při předávání, že nejlepší je stříbrnej Wingman :default_smile:, krom toho i cena je příznivá a ty nůžky vypadaj, že něco vydržej. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, Strocek napsal:

ten Wingman se dělal i s černýma střenkama, ale byla to limitka. Co sem koukal, tak už nikde neni. Mám Charge TTi i s nůžkama a ty sou fakt nouzovka, a je i drahej, takže bych to viděl na vysvětlení při předávání, že nejlepší je stříbrnej Wingman :default_smile:, krom toho i cena je příznivá a ty nůžky vypadaj, že něco vydržej. 

Charge TTi máme dlouhá léta a je pecka, s tím se kluk učil 👍 Ta příznivá cena je důležitá, protože je to 50/50 že ho ztratí, mohl bych dlouho vyprávět 😆 Děkuji za postřeh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám Charge TTi taky straně dlouho. Tipnul bych to na 10 let cca. Bez něho nevylezu ven. Zkoušel sem ponosit i nějaký EDC kudly, ale to sem zhodnotil jako zbytečný, když mám Leathermana, tak proč tahat kudlu na víc, když to teda neni do lesa něco většího, ale i tak ho beru sebou. Nůžky jsou nouzovka, ale na tu svou velikost snesou docela dost a používám je docela často a drží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Prochy68 napsal:

Signal se dela v barvickach, ale cena na ztraceni nic moc

Odesláno z mého SM-T505 pomocí Tapatalk
 

Signál v barvách pecka, akorát že ho mám také, dost jsme s ním na výletech zažili a kluka tak nějak víc bere Charge co jsem tak zjistil 😆 Jinak nůžky používá hodně a to i na jeho švýcarce, je to dětský svět, ale je tedy pravda že já je používám taky hodně a jsou úplně v pohodě. Na wingmanovi se zdají ještě lepší, větší z fotek, ale nevím, nedržel jsem. A kluka nejlepší kudla ve sbírce, co se i maminka křižuje když s ním kolem sebe šermuje? 😂 Ten má ale zákaz nosit ven tedy, to už by opravdu zavánělo průšvihem...

DSC_3839.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Maro napsal:

Mi se hodně líbí skeletool, ten má i ty správné outdoorové barvy, ale nemá pilník (přiznám se, že na svojem wave ho používám jenom když brousim šipky)

https://www.knifestock.cz/leatherman-skeletool-coyote-ltg832207-p57159?gclid=CjwKCAiApvebBhAvEiwAe7mHSCOs2T_Y4gQ9OMgmAjizntEv4TrWXMR695u4QeDpYxXiPilEzRVt0hoCKP0QAvD_BwE

Případně Rebar coyote byl nedávno na alze v akci za nějakých 1700 ale teď se dívám  že už to není aktuální.

Jsem úplně přehlédl, dík za tipy :cheers: Rebar fajnový, ale jak píšeš, nemá nůžky a teď si uvědomuji že pilky má taky moc rád, ale to už asi nemůžeme mít všechno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 hodinami, African napsal:

Chci prvního Leathermana jedenáctiletému klukovi k Vánocům. Líbí se mu na mých hodně funkcí, podmínkou jsou nůžky. Líbí se mi Wingman, ale nejlépe by byli podobné funkce, velikost ale barva nějaká dobrodružná jako khaki nebo černá. Napadá Vás něco podobného? Já nic neobjevil....

https://www.knifestock.cz/leatherman-wingman-p57135?gclid=CjwKCAiApvebBhAvEiwAe7mHSJ-E4Ghoeq7IuVjDbuvDfJVb1ysvODxQCaPFswuzmE5l5XyZZFM8ZRoCn0AQAvD_BwE

Já kupoval teď klukovi (13 let) k Vánocům Wave plus. Ale je na své věci opatrný a neztrácí je (zatím), takže mi nevadila o něco vyšší cena - bral jsem někde v Black Friday, takže to nebylo za běžnou plnou cenu. Nůžky jsou takové nic moc, ale kluk dost dělá s paracordem a ten se tím ustříhne.

Upraveno uživatelem lolohh
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, lolohh napsal:

Já kupoval teď klukovi (13 let) k Vánocům Wave plus. Ale je na své věci opatrný a neztrácí je (zatím), takže mi nevadila o něco vyšší cena - bral jsem někde v Black Friday, takže to nebylo za běžnou plnou cenu. Nůžky jsou takové nic moc, ale kluk dost dělá s paracordem a ten se tím ustříhne.

Wave je dost dobrej, koukal jsem na něj a dal je do porovnání, dík za tip. A jak říkám, jeden Leathermann nestačí, takže třeba časem 😆 Stále ale vyhrává Wingman, levnější, lehčí a nůžky se zdají být taky super. Samozřejmě funkcemi na Wave nemá....ale jsem si jist že radost udělá.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On fakt existuje člověk co ty nůžky někdy použil na něco a nejmenuje se @Ivan Lelák? Na co to používáte, já je chci taky vyzkoušet. :D Jedinej kdo se mě kdy ptal na nůžky jsou lidi co hulej trávu a to dělam že žádný nemam. Fakt existuje reálnej způsob použití? Na nitky mam zippo, nebo nůž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, zceyee napsal:

On fakt existuje člověk co ty nůžky někdy použil na něco a nejmenuje se @Ivan Lelák? Na co to používáte, já je chci taky vyzkoušet. :D Jedinej kdo se mě kdy ptal na nůžky jsou lidi co hulej trávu a to dělam že žádný nemam. Fakt existuje reálnej způsob použití? Na nitky mam zippo, nebo nůž.

Já nejčastěji tyhle nůžky použiju na nehty, když se mi někde v terénu nehet zatrhne. Jinak asi ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já právě zippáka nemám po ruce, takže ty nitě atd. jedu nůžkama. Nehty jako nouzovku, když nejsi doma a zrovna si je musíš vokudlat, taky v klidu. Ty nůžky regulérně používám, né furt to je jasný, ale když je potřeba něco menšího fiknout, tak mi to přijde manuálně pohodlnější a přesnější než to řezat nožem.   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 minutami, Strocek napsal:

Já právě zippáka nemám po ruce, takže ty nitě atd. jedu nůžkama. Nehty jako nouzovku, když nejsi doma a zrovna si je musíš vokudlat, taky v klidu. Ty nůžky regulérně používám, né furt to je jasný, ale když je potřeba něco menšího fiknout, tak mi to přijde manuálně pohodlnější a přesnější než to řezat nožem.   

Jo, je pravda ze nehty me nenapadly, co se tyce toho mit zippo po ruce, par mesicu zpet jsem tu koupil nejakej organizer od Vanquestu, takze to mam hozeny v batohu hezky pohromade. Na nehty obcas pouziju pilnicek co mam na Charge+.

Dobry na tom organizeru je ze jakmile ten problem nestoji za to to vytahnout z batohu, nejedna se o zadny problem. :) V kapse mam samozrejme klasicky nuz.

 

Btw, ty nuzky Leatherman Raptor uz nekdo pouzil?

V5MQhR0.jpg

 

oZOifWK.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 43 minutami, zceyee napsal:

On fakt existuje člověk co ty nůžky někdy použil na něco a nejmenuje se @Ivan Lelák? Na co to používáte, já je chci taky vyzkoušet. :D Jedinej kdo se mě kdy ptal na nůžky jsou lidi co hulej trávu a to dělam že žádný nemam. Fakt existuje reálnej způsob použití? Na nitky mam zippo, nebo nůž.

Vtipný je, že to píšeš a přitom máš v EDC brašně Raptor 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 minutami, paya01 napsal:

Vtipný je, že to píšeš a přitom máš v EDC brašně Raptor 😀

Ja na to jdu obracene, vzdycky koupim ty veci a pak zjistuju na co je potrebuju. Adam Smith by byl nasranej. Vlastne jsem presne timhle zpusobem prisel ke svy mikrosbirce dinosauru.

 

5Jvb3nB.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...