Přejít na obsah

Multifunkční kleště


African

Doporučené příspěvky

Moc pěkný, Ivane.
Já vzal Skeletona s velkým adaptérem, anžto starý Crater jsem na jaře ztratil 🤔. Ten měl na ostří bod pro snadnější jednoruč otevření, a to mi u těchhle nových chybí.

IMG_20210906_195258.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...
V 4. 10. 2021 v 9:44, wawrik napsal:

Nenájde sa u niekoho nepotrebný klip na opasok na najstarší Wave?

Nejsem zase až tak velký odborník, ale na nejstarší Wave se dělal klip (myslím na první Wave, co neměl klasickou tlačítkovou pojistku jako novější modely)? Klip z novějšího Wawe na něj nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@eskimakAk to bolo na mňa, tak som chcel reálne skúsenosti  s tou postovanou račňou . Držal ju v niekto v ruke, či je ten mechanizmus kovový alebo z plastu?  Ak áno, tak som chcel názor či to stojí za kúpu ak nie tak radšej nepíšte nič. Posty typu naštuduj si ako funguje račna si strčte do ...

Upraveno uživatelem milan79
pravopis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prostě adaptér z plochých na běžné bity s integrovanou řehtačkou, o celkové délce srovnatelné s MT samotným - co dál na tom řešit, kromě srandovního překladu textu strojovým překladačem?

Sám @Ivan Lelák (jakožto sběratel a nekritický fanda čehokoliv od Leathermana) svého času podobné adaptéry za pár kaček dělal, okorát na ně tehdy nerecykloval základ s ráčnou

Za tyhle prachy a v rozměru samotného MT už mi přijde rozumnější koupit rovnou standardní mini ráčnu co se dá držet jednou rukou a druhou používat MT, než si takhle do fórového držáčku na ploché bity cpát vachrlatého "jezevčíka" a páčením si kazit panty skládacích kleští. Ale kdo chce kam...

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, milan79 napsal:

@eskimakmáš s tou postovanou račňou skúsenosti? Držal si ju v ruke. Videl si či je ten mechanizmus kovový alebo z plastu? Vieš ako funguje to prepínanie. Ak áno, tak napíš ak nie tak radšej nepíš nič. Posty typu naštuduj si ako funguje račna si strčte do ...

Asi doslo k nedorozumeniu. Racna vyzera dobre. Nerozumiem aky problem s nou ma Radek... 

Klidek, nabuduce citaj s pochopenim ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 9. 11. 2021 v 19:23, Radek124 napsal:

Prostě adaptér z plochých na běžné bity s integrovanou řehtačkou, o celkové délce srovnatelné s MT samotným - co dál na tom řešit, kromě srandovního překladu textu strojovým překladačem?

Sám @Ivan Lelák (jakožto sběratel a nekritický fanda čehokoliv od Leathermana) svého času podobné adaptéry za pár kaček dělal, okorát na ně tehdy nerecykloval základ s ráčnou

Za tyhle prachy a v rozměru samotného MT už mi přijde rozumnější koupit rovnou standardní mini ráčnu co se dá držet jednou rukou a druhou používat MT, než si takhle do fórového držáčku na ploché bity cpát vachrlatého "jezevčíka" a páčením si kazit panty skládacích kleští. Ale kdo chce kam...

Tak já jsem nekritický fanda, jo:-):-)?? To by ses divil.. Ale jo, fanda jsem a nejdřív o věcech přemýšlím než začnu něco kritizovat, proto nesdílím řeči o "blátu", nebo že Leatherman nic nevydrží a tak, protože často je problém na druhém konci.. V tomhle s Tebou na první nástřel souhlasím, mně osobně ráčna k Leathermanu nechybí. Nedělám s ním věci pravidelně, spíš improvizované opravy a nevadí mi šroub utáhnout bez ráčny. Navíc, jak píšeš, abych vyvinul dostatečně velkou sílu, je třeba multitool zlomit do pravého úhlu a konstrukce tím trpí. Na druhou stranu mohou nastat situace, že se nehodí sebou tahat byť malinkou golasadu, na různých cestách, expedicích, na dlouhém treku do divočiny atd. se šetří každý gram a centimetr. A já osobně jsem se třeba několikrát setkal s tím, že jsem potřeboval povolit utopený šroub v tak omezeném prostoru, že jsem na něj sice nasadil oříšek s tím svým nástavcem ale nebyl jsem schopen s ním a multitoolem do pravého úhlu pootočit tak, abych mohl oříšek přesadit a znovu pootočit. To právě řeší ráčna, které (aspoň ve větším provedení) mají po obvodu třeba 48 nebo dokonce 72 zoubků a pootočím s ní i v nepřístupných místech. A nebo ptřebuju dostatečně dlouhý nástavec. Takže určitě se někdy ráčna hodí, třeba i tahle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 30. 4. 2021 v 21:16, eskimak napsal:

Ja z dovodu pouzitelnosti noza na jedlo pouzivam vsade balistol. K spokojnosti.

Ahoj, to myslíš Ballistol H1? Nebo je OK i původní universal?

Poznámka mimo dotaz: objednal jsem Curl, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...