Jump to content

Multifunkční kleště

Recommended Posts

před 8 hodinami, African napsal:

Díky za tip, odkud a jak dlouho ti to zpravidla jde? 

Oregon USA - jde to přímo z Ameriky DHL, což je dobrý pocit ☺️ Do týdne je to doma 😉 Jen se vyplní formulář proclení on-line, což je zdarma. A je to. Fakt super. Objednávám takto vše od Leathermanu 😉

před 1 hodinou, neferirkare napsal:

Oregon USA - jde to přímo z Ameriky DHL, což je dobrý pocit ☺️ Do týdne je to doma 😉 Jen se vyplní formulář proclení on-line, což je zdarma. A je to. Fakt super. Objednávám takto vše od Leathermanu 😉

Díky 👍 Je to stres, chci ho teď, ale když počkám do naskladnění, budu ho mít o dvojku levnější...asi počkám 😅

Multifunkční nože Victorinox mám také rád, byť je nepovažuji za multitooly a ani Victorinox je tak nenazývá. Momentálně jich mám 5 a respektuji jejich vynikající kvalitu i schopnosti. Leathermanů mám ale o něco víc, což je vidět  na přiložených fotkách plochých výsuvných zásuvek (spíš jsou to jen plata, desky s nízkými bočnicemi) u nové skříně z Ikea. Tenhle jejich systém je skvělý, skříň mám u postele a první co ráno dělám, když si na posteli sednu, je výběr multitoolu na dnešní den. Multitooly a nože mám ve dvou zásuvkách, což je málo, ale protože třetí si zabrala část hodinek, powerbanky atd., dokoupím ještě čtvrté plato, pak do nich udělám výstelku a vše bude srovnáno lépe a více systematicky.   

20231130_131231~01~01.jpg

20231130_131646~01.jpg

před 9 hodinami, Ivan Lelák napsal:

Multifunkční nože Victorinox mám také rád, byť je nepovažuji za multitooly a ani Victorinox je tak nenazývá. Momentálně jich mám 5 a respektuji jejich vynikající kvalitu i schopnosti. Leathermanů mám ale o něco víc, což je vidět  na přiložených fotkách plochých výsuvných zásuvek (spíš jsou to jen plata, desky s nízkými bočnicemi) u nové skříně z Ikea. Tenhle jejich systém je skvělý, skříň mám u postele a první co ráno dělám, když si na posteli sednu, je výběr multitoolu na dnešní den. Multitooly a nože mám ve dvou zásuvkách, což je málo, ale protože třetí si zabrala část hodinek, powerbanky atd., dokoupím ještě čtvrté plato, pak do nich udělám výstelku a vše bude srovnáno lépe a více systematicky.   

20231130_131231~01~01.jpg

20231130_131646~01.jpg

Wow, parádní sbírka 🤙 Vedle nůžek věnování Ivanovi od samotného pana Tima? 😃 Už jsem se rozhodl pro ARC, hned jak bude skladem, co ty na něj? Ta cena je brutální, ale půjde udělat určitě levněji 🙊

před 9 hodinami, martar napsal:

@Ivan Lelák

:D jsem rád že jsi sem tyhle fotky postnul včas... kombo mám díky tomuhle vláknu pokupě a mizím vocaď dokud je čas!

20231213_225222.thumb.jpg.5d839ea6950241e42c7bfd8f703dfbde.jpg

Tak jestli jsi na Chronomagu tak víš, že tomuhle neutečeš...

před 12 hodinami, African napsal:

Wow, parádní sbírka 🤙 Vedle nůžek věnování Ivanovi od samotného pana Tima? 😃 Už jsem se rozhodl pro ARC, hned jak bude skladem, co ty na něj? Ta cena je brutální, ale půjde udělat určitě levněji 🙊

ARC je určitě skvělý a také se na něj chystám, ale nespěchám. Momentálně chci spíš Wave Plus abych měl všechny generace Wave a také chci Charge Plus, na který bych dal dřevěné střenky z exotické bubingy, které se mi válí doma. Druhé dřevěné střenky mám na starším Charge AL, ten chci vrátit do původního stavu, je to už sbírkový kousek.

Ano, vedle Raptora jsou 2 multitooly s osobním věnováním Tima Leathermana. Surge, Tim podepsal dva pro fanoušky Leathermanů v ČR a jeden se mi podařilo získat. A pak Wave Plus, který mi poslal Tim osobně jako dárek k narozeninám. 

140631977_1609318959252453_4081339474386970179_n.jpg

Před hodinou, Ivan Lelák napsal:

Tak jestli jsi na Chronomagu tak víš, že tomuhle neutečeš...

ARC je určitě skvělý a také se na něj chystám, ale nespěchám. Momentálně chci spíš Wave Plus abych měl všechny generace Wave a také chci Charge Plus, na který bych dal dřevěné střenky z exotické bubingy, které se mi válí doma. Druhé dřevěné střenky mám na starším Charge AL, ten chci vrátit do původního stavu, je to už sbírkový kousek.

Ano, vedle Raptora jsou 2 multitooly s osobním věnováním Tima Leathermana. Surge, Tim podepsal dva pro fanoušky Leathermanů v ČR a jeden se mi podařilo získat. A pak Wave Plus, který mi poslal Tim osobně jako dárek k narozeninám. 

140631977_1609318959252453_4081339474386970179_n.jpg

Tak to je úplně úžasný, vím že jsi už o tom jednou psal, ale nebyl jsem si jistý zdali je podpis právě od Tima, pecka :thumbsup_anim:

Skeletool má bitholder "uzavřený" a na rozdíl od klasiky se odemyká stisknutím zadní části - viz příloha. Vypadnutí pružinky určitě nehrozí, spíš bych to tipoval na bordel/rez uvnitř. Blbé je že bez roznýtování se do toho dostat nedá, takže maximálně oplach a profouknutí stlačeným vzduchem. 
image.jpeg.eaaf9b12c7b15affc9af309417c3e8a2.jpeg

Ano, přesně tohle jsem měl na mysli. A normálně by se měl po zmacknuti vracet zpět do zavřené polohy, je to tak? Mne se právě nevrací a zůstává otevreny. Musím ho zavřít zatlacenim.97de208ac78085c3fc4ebba7a98ef7df.jpg