Přejít na obsah

Nahradni dily pro kalibry Prim


Doporučené příspěvky

V 10. 5. 2021 v 11:15, Honza.manta napsal:

 

Jenom otázka - to jsou oba tvé nicky? 

Jo ,myslel jsem,že heslo nebudu potřebovat,nejdřív odešlo oko -nevratně/ hodinář bez lupy/, pak mozk.příhodu -brnkačka,-rakovina plic -jako řemen....trvalo dost dlouho,než se mi vrátil muj oblíbenej humor,já si nestěžuju.Hodinářská pamět je neporušená,syn neví co kde je,potřebuju setrv, hřídel na Junghans palubní,šáhnu do krabičky ,kde je ,hm ,1200 hřídelí po otci,najdu a přiberu omega "lidovky"....tak asi tak.Škoda,dřív tady byla větší legrace,asi .Nevím kde dohledat Ládu Mechano,je sice mladší,byl bych rád jestli ještě nevyhodil kopyta,Karlos se taky někde fláká.Tak proto 2 nicky ,jeden hezčí než druhý.Tvuj kolega říkal,že to předělá,já řek ,že mi to je jedno.

Míval jsem tady celkem dobrý fory,ted se tady bojím napsat co je "ptačí jazyk...."                             

 

 

 

 

 

Už ta rychlost chybí.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

IMG_20200710_105927[1].jpg

IMG_20190726_222216[1].jpg

IMG_20210217_090832[1].jpg

IMG_20200831_113800_HDR[1].jpg

IMG_20200831_112407[1].jpg

IMG_20201211_214342[1].jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mate niekto predať a neviet co snimi  vraky starych Prim  a 66,68,96 Prim. Pripadne vam neake za ne po dohode  opravym  .Nie ze vsade budu chybat zotrvacky.Zhanam aj vadne ,nekompletne po vymene Prim  zotrvacky.Mam skoro na vsetko z RVHP vyroby   suciastky,nie vsetko do Prim vam ale predam.dík

JeromeHeretic mas este tie kila  Primky a nevies co s nimi,napis mi.

Upraveno uživatelem hodinar 1953
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 27. 5. 2021 v 14:31, Dr. PP napsal:

Zdravím všechny Prim nadšence. Neměl byste prosím někdo hřídelku k 18 šroubkové setrvačce ke kalibru K25?
Moc bych jednu potřeboval.

Este potrebujes tu osku do starych primiek?Byvaju aj na nitovanie,tak to pozri aku potrebujes ak to dokazes.Napis do SZ adresu poslem ti.zadarmo,aj postu platim ja.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Este potrebujes tu osku do starych primiek?Byvaju aj na nitovanie,tak to pozri aku potrebujes ak to dokazes.Napis do SZ adresu poslem ti.zadarmo,aj postu platim ja.
Moc děkuju za balíček (hřídelky, vodítka, sklíčka, ručky). Vážím si toho.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...