Přejít na obsah

Panerai


obchodnik-o3

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 171
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Potkan: Díky, tohle vysvětlení si musím zapamatovat a jednou to dát k lepšímu u přátel v Itálii  :lol2:

 

Zbývá otázka o jaký level záškodníka by muselo jít, aby mohl "řešit problémy" s něčím jako tohle :smoke:  

 

movado-museum-classic-black-dial-men_s-w

 

Kdyby jenom Movada, ale už i mezi HH se najdou typově podobné:

03-04-20200279.jpg?ixlib=rails-1.1.0&fm=

Zdroj: https://www.hodinkee.com/articles/the-h-moser-and-cie-venturer-vantablack-black-hands-introducing

 

(Omlouvám se všem za OT)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale zpet k tematu. Taky bych rad vedel proc na tech paneraich nejsiu minutove indexy. Clovek pod vodou prece potrebuje presne vedet kolik kysliku mu zbyva. Jedine, ze by mel hodinky na neoprenu na jedne ruce a budik pro odecet kysliku na druhe ruce. Otazkou pak je k cemu by mu byly ty hodinky byt velke, aby byly jednoduse citelne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V okamžiku kdy dělá italskej námořní instalatér do lodi díru, musí být od ní kvůli bezpečnosti práce dál než jen pár sekund (předpokládám že malé vteřinovky už tehdy sloužily k seřízení jednotého času při rozchodu, zatímco o přesnosti jednoúčelových časovačů na minách si asi nikdo nedělal iluze) - tj. v akci radši o celý dílek na řídkých indexech víc, než se seknout při odpočtu a skončit jako slaná sekaná...  :skull:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď z jiného soudku: pam00914 - pohledově se mi líbí, konečně zas sandvič v base modelu bez dalších pyčovin, barva indexů a ruček poplatná době, seje mě p5000, ten už mi nesmí do baráku... doufám, že mi to přesvědčení vydrží...

zdroj foto: ch24 - Rainer Schuster

post-28196-0-23173000-1586332313_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jeho přesnost, respektive nepřesnost, někde jsem to tu už psal...

 

Ty tvoje 510ky skončili přes MaxT u mne. jsem s nima spokojený, a přesnost u nich neměřím. Mají sendvič dial, vydrží běžet celej týden, co víc si přát  :clap:

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...