Přejít na obsah

G. GERLACH


Návštěvník admira

Doporučené příspěvky

To je len prototyp, to nie su funkcne hodinky. Zase je tu dalsi vrtal, ktoremu nieco nesedi :D :D :D

Vrtal a hnidopich, to jsem přesně já. Ale Gerlachy se mi líbí, značce fandím a s "made in poland" žádný problém nemám, kuncak7 může dosvědčit :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rolande, na tyhle chrona čekám s Romanem ( Roman- ZA ) cca od února tohoto roku, kdy byla objevena první fotka. Tak si zatím nech zajít chuť, od té doby se zjistilo, že možná na Vánoce budou ( předtím- v létě, na podzim ). Snad jim to ale vyjde.

Kruci, každopádně těším se jak budou vypadat na živo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Asi je budu muset zase otestovat :-))). Docela mě tenhle kousek zaujal, jdu hledat víc info.

Nevíte,jaky budou mít kalibr a kdy budou v prodeji?Hodne se mi líbí,vím,že Číňani uz nejsou špatní,ale na druhou stranu je jejich strojků plny e-aby za par kacek a jejich strojky se dávají hodně i do faku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a opravdu byste do toho šli s tím Číňanem?Ja jsem se díval,ze nedávno se jedny Gerlachy na fóru prodávali za 5.000,témeř nové,zatímco nové stojí přes 8.000.Kdyz by stali kolem peti,tak bych do nich šel,ale za 8.000 a pri takovéto ztrátě ceny mi to nepřipadá jako dobra koupě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a opravdu byste do toho šli s tím Číňanem?Ja jsem se díval,ze nedávno se jedny Gerlachy na fóru prodávali za 5.000,témeř nové,zatímco nové stojí přes 8.000.Kdyz by stali kolem peti,tak bych do nich šel,ale za 8.000 a pri takovéto ztrátě ceny mi to nepřipadá jako dobra koupě.

Nebyly špatný, jen mi prostě nesedla výška pouzdra. Jinak strojovna v pohodě a provedení moc pěkný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nevíš jakou ti dělaly odchylku?Nemeril jsi je?

Promin, ze odpovidam ja, mam stejne Batory od letosniho ledna. Nosim je denne do prace, na noc odkladam korunkou nahoru. Ze zacatku delaly +4s, nyni +2 az 3s. Merim je kazdy den tou android. aplikaci probiranou zde na foru.

Jedine v lete se na par dni zrychlily o silene vterin, tak jsem mel strach, ale to jsem stridal 3 hodinky a Gerlachy byly podle mne malo dotazeny.

Presnost a zpracovani mne prekvapily. Na jejich vetsi vysku a chrestysi zvuk jsem si zvykl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diky,až se mi ty odchylky zdají na čínské strojky neuvěřitelné.Ale i jinde na forech jsem o seagullech četl,ze mají takto malé odchylky.To je nesrovnatelné například. s ruskými strojky.U nich ma některý odchylku 5 vteřin a některý i 40!A kupoval jsi je přes oficialni stránky Gerlachu za oficialni ceny?Jak jsem se zatím díval,tak mám pocit,ze se daji koupit pouze přes oficialni shop firmy a rada z nich je ještě na objednávku.Je tomu tak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na dlouhodobé měření přesnosti v mém případě nedošlo, nicméně co jsem sledoval bylo určitě do 10s/den. Koupil jsem je přes ofiko web, nicméně musel jsem je přesvědčit k upgradu PSČ pro Českou Republiku, protože zprvu jsem se na tomhle kroku zaseknul.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super diky,až se mi ty odchylky zdají na čínské strojky neuvěřitelné.Ale i jinde na forech jsem o seagullech četl,ze mají takto malé odchylky.To je nesrovnatelné například. s ruskými strojky.U nich ma některý odchylku 5 vteřin a některý i 40!A kupoval jsi je přes oficialni stránky Gerlachu za oficialni ceny?Jak jsem se zatím díval,tak mám pocit,ze se daji koupit pouze přes oficialni shop firmy a rada z nich je ještě na objednávku.Je tomu tak?

tiká v nich strojek prý v kvalitě AAA, tak nevím:)

kupoval jsem je přímo z Polska (Gdansk) od nějakého chronomagora (staré 4 měsíce - prý nosil, ale žádné stopy užívání jsem neshledal, jen navíc díru v dlouhém řemeni) a naštěstí vše proběhlo na jedničku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...