Přejít na obsah

Věčný puntičkář..... aneb zpátky na začátek :-)


Argon

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zrovna se chystám ke stejnému kroku. Uvažuješ nad Galvenem?

Do jakého stadia předúpravy je potřeba připravit pouzdro?

Jinak teda Delawera je potřeba pochválit :)

Osobní zkušenost nemám, ale uvažuji na Galvennem. Zatím mám na ně dobré reference.

Myslím že jsem tu někde četl, že pouzdro není třeba připravovat. Projdi forum, někde to tu bude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za pochvalu chlapi, i za oziveni vlakna. :-) To ze si Galvenn vse pripravi sam hledat nemusite, psal jsem to ja a patri to k temto hodinkam.

 

Nebal bych se ani ztraty zasle, nefungujici lumi v indexech a ztrata ochraneho, zazloutleho laku take neni tak hrozna. Ciselnik mi ani nezloutne, ani nepraska. Mozna sla pryc jen tenka svrchni cast a ne vse. Jinak by asi mizely i napisy...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuju za pochvalu chlapi, i za oziveni vlakna. :-) To ze si Galvenn vse pripravi sam hledat nemusite, psal jsem to ja a patri to k temto hodinkam.

 

Nebal bych se ani ztraty zasle, nefungujici lumi v indexech a ztrata ochraneho, zazloutleho laku take neni tak hrozna. Ciselnik mi ani nezloutne, ani nepraska. Mozna sla pryc jen tenka svrchni cast a ne vse. Jinak by asi mizely i napisy...

O lumi se nebojim, ale porad jeste nevim jestli chci prijit o patinu ciselniku.......Mozna koupim jeste jedny hodinky a vyzkousim obe varianty :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozhodně jsem pak dej ty fotky až to budeš mít z Galvenn zpátky.  Taky mám něco co by si to zasloužilo.  Nevíte někdo jak moc utrpí hranatý části pouzdra?  To co jsem viděl na nově pochromovaných Primkách je hrůza a děs (ale nevím jestli to bylo z Galvenn).  Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Špatná zpráva: Psal mi p. Svoboda z Galvennu- pokovování pouzder je dočasně pozastaveno.

Tak uvidíme, zkusím získat vícero informací, a zatlačit na něj.

Tak to je spatna zprava :-(. Budeme muset hledat jinou alternativu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...

Zdravím!


Delawere, tvoje renovace se fakt povedla a rád bych se pustil do podobných vintage Doxa, které můj děda dostal za dokončení studia v roce 1952/53. Dovolím si tedy zaplevelit tvoje vlákno :-)

 

Nemáte někdo firmu, která by poniklovala pouzdro? Psal jsem do Galvennu a odpověděli, že pouzdra už nedělají.

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...