Přejít na obsah

AUKRO - hodnocení prodejců


Doporučené příspěvky

V životě to mám asi jako každý v téhle době. Ale mohl jsi to napsat jinak, takhle mi to vyznělo, jak jsem reagoval. A nebo jsem to tak pochopil jenom já. Nemám takové znalosti jako ty, proto každou radu vítám, ale tohle mi jako rada nepřišlo. Neměl jsem se tak blbě ptát. Zašlo to daleko a chtěl bych to uzavřít. Nezlob se, že jsem takhle reagoval.. .

Já nebyl naštvaný ani na začátku. Sem si chodím odpočinout, emoce neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se stala stejná věc na Aukru naštěstí za 7let pouze tato jediná a teď mám kvuli tomu 99,8% hodnocení:(Prodávající prodával kopie g-shocku a po mých dotazech zda to jsou orig. a jestli to jsou tyto(neměl na aukci fotku prodávaných hodinek ale staženou z int.:angry:-osobně jsem pro absolutní zákaz uvádění fotek z netu-samozřejmně když tam prodejce dá sedum svých a pak tam dá jednu z netu tak nic proti ale bohužel na Aukru je spoustu prodejců kteří lepnou jednu fotku z netu a hotovo:angry:od takových prodejců nikdy nekupuji!!)No abych pokračoval s prodejcem kopii g-shocku-dopadlo to nakonec tak že po dohodě že si hodinky převezmu jsem naštestí jel jenom kousek jsem po jednom kouknutí na hodinky se zasmál a řekl prodejci:No tak Vám řeknu že kdybych si pro ty hodinky jel 100km tak Vás nakopu do ř..i ale že to bylo jenom kousek tak Vám udělim bohužel negativní komentář a jel jsem domu.Nejlepší na tom všem bylo že šmejd který prodával kopie a moc dobře to věděl mi udělil také negativ až jsem nevěřil že to je možné:oPo stížnosti na Aukru mi napsali že to je tvrzení proti tvrzení a jestli mám nějaké důkazy atd. prostě jsem nechápal:oTak Já na aukru tolik let a spoustu obchodu za sebou se 100% komentářema a šmejd co neměl jediný komentář a takhle vám z...í váš kredit který si budujete slušností a solidním přístupem....neměl jsem slov:(

 

Odesláno z mého GT-I8530 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Mistře, proč jsem kupoval, do toho ti je hovno. Jestli o tom něco vím, nebo ne, je ti také hovno. Evidentně víš o jakou aukci šlo. Také jsi dražil? Za kolik bych něco chtěl, nebo nechtěl, ale to už se opakují. Že dělají bastly jsem nenapsal, ale je to předkupník a mohl bastl už koupit a prodávat dál. Vážím si zdejších členů na fóru, ale navážet se do mě, to si líbit nenechám. Osobně můžeš vidět tak veliký, ty už víš co.

Omlouvám se ostatním, ale musel jsem to napsal i za cenu banu. Že nejsem takový znalec, ještě neznamená číst takové kecy...

 

Prosím o krocení emocí a slušnější vyjadřování - díky. A každá rada se může hodit - i vyloženě negativní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se stala stejná věc na Aukru naštěstí za 7let pouze tato jediná a teď mám kvuli tomu 99,8% hodnocení:(Prodávající prodával kopie g-shocku a po mých dotazech zda to jsou orig. a jestli to jsou tyto(neměl na aukci fotku prodávaných hodinek ale staženou z int. :angry:-osobně jsem pro absolutní zákaz uvádění fotek z netu-samozřejmně když tam prodejce dá sedum svých a pak tam dá jednu z netu tak nic proti ale bohužel na Aukru je spoustu prodejců kteří lepnou jednu fotku z netu a hotovo:angry:od takových prodejců nikdy nekupuji!!)No abych pokračoval s prodejcem kopii g-shocku-dopadlo to nakonec tak že po dohodě že si hodinky převezmu jsem naštestí jel jenom kousek jsem po jednom kouknutí na hodinky se zasmál a řekl prodejci:No tak Vám řeknu že kdybych si pro ty hodinky jel 100km tak Vás nakopu do ř..i ale že to bylo jenom kousek tak Vám udělim bohužel negativní komentář a jel jsem domu.Nejlepší na tom všem bylo že šmejd který prodával kopie a moc dobře to věděl mi udělil také negativ až jsem nevěřil že to je možné:oPo stížnosti na Aukru mi napsali že to je tvrzení proti tvrzení a jestli mám nějaké důkazy atd. prostě jsem nechápal:oTak Já na aukru tolik let a spoustu obchodu za sebou se 100% komentářema a šmejd co neměl jediný komentář a takhle vám z...í váš kredit který si budujete slušností a solidním přístupem....neměl jsem slov:(

 

Odesláno z mého GT-I8530 pomocí Tapatalk 2

 

 

To je bohužel stará a známá věc-když udělíš PRÁVEM nějakému šmejdu NEGATIV,tak on ti ho vrátí v hodnocení taky a neuděláš nic!To se mi taky už stalo....

 

Ahoj pánové, pokud mi do soukromé zprávy pošlete vaše nicky na Aukru a informace o jaké komentáře se jedná, můžu se na to podívat a uvidíme co se s tím dá dělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po letech...
V 18. 3. 2014 v 9:43, Angelous82 napsal:

 

 

 

Ahoj pánové, pokud mi do soukromé zprávy pošlete vaše nicky na Aukru a informace o jaké komentáře se jedná, můžu se na to podívat a uvidíme co se s tím dá dělat.

Jojo, mne taky kdysi takto pomohl.

Ještě jednou díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...