Přejít na obsah

www.StrapShop.cz


Ondrej71

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...

v piatok objednane s tym, ze jedna polozka nie je skladom a bude hromadne doobjednana az niekedy za tyzden, nevadi, pocitam s tym a pockam.

avsak v pondelok informacny mail o odoslanej zasielke a v utorok rano postak priniesol i to co skladom nebolo a podla webu stale nie je.

za mna teda urcite velka spokojnost (u par inych obchodov som stretol s opacnou situaciou ohladom skladovej dostupnosti).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 5 týdnech...
  • po měsících...

Ja mam len pozitivne skusenosti. Dva krat som objednaval Nato strapy. 

 

Prvy raz ked som objednaval tak my jedno NATO nesedelo najlepsie lebo bolo prilis hrube a tak som ho musel vratit. Vsetko slo bez problemov, vybral som si o par korun lacnejsie a teda ostalo vysiet par korun vo vzuchu naco mi prisla prijemna odpoved z druhej strany v zneni: "Za zostavajaci rozdil muzme nabidnout treba 4ks stezejek?".

 

Najblizsie sa chystam nakupit podlozku a bergeon. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Jen jsem chtěl s odstupem (ještě jednou) poděkovat - za pomoc s výběrem i velmi přátelský přístup.

 

Cca po roce nošení od koupě (HIRSCH James) na mých PO jsem byl v Omega butiku na Staromáku. Když si prohlédli hodinky, tak chválili řemen - že (ač neoriginální), tak prý k hodinkám opravdu sedí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Strapshop jako již tradičně nezklamal, v poslední době dvě objednávky a pokaždé naprosto v pořádku a jak to má být. Nevím, jakou mají dohodu s ČP, ale je až neskutečné, jak fungují, objednáno i večer a druhý den zásilka u mě, neuvěřitelné :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...