Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Zasloužilý chronočlen, u kterého nelze pochybovat o kvalitě obchodního procesu ani samotných hodinek. Vše naprosto perfektní, rychlé a příjemné. Bylo mi ctí a budu se těšit příště, snad již v lepších časech. Děkuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...

Udělal jsem si dnes radost hodinkovým nákupem od Rybíze. Skvělé hodinky, které si teď na zápěstí nějakou dobu posedí. Vlídná cena, dobrý pokec, vše jak bylo domluveno. Doufám zase někdy nashle! Díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsících...

Pozor na něj! Jenom jsem si u jednoho inzerátu nastavil sledování a jelikož už se pár let známe a nejeden obchod proběhl, tak mě Zdeněk kontaktoval a zákeřně mi nabídl mnou dlouho vysněné hodinky v lepším stavu za krásnou cenu. Sešli jsme se na prohlídku, dali kafe, pěkně popovídali a protože jsem se hned nemohl rozhodnout, v klidu prohlásil, že je nechá stranou a dá mi čas. Nijak netlačil a řekl, že to musí uzrát. No odolával jsem asi deset dní, uzrálo to a obchod byl uzavřen. Hodinky předány ve stavu 99,999 % - jako nové - v kompletním balení. Probrali jsme náš chronobundus a navzájem okoukli různé naše časostroje. Myslím, že jsme se neviděli naposled.

Paráda! Tímto ještě jednou děkuji za obchod a za velmi férové a vstřícné jednání. 

:notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

Obchod s Rybízem?

Naprosto perfektní záležitost. Vše přesně tak,jak psal. Velice příjemné jednání, super pokec, kukačky na místě upraveny přesně na ruku, ukázka hodinařiny a navíc neuvěřitelně příjemný člověk.

Klobouček a můžu jen a jen doporučit.

Víc takových lidí a jak by bylo na světě krásně.

Seth

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...