Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No taky jsem z toho měl trochu ten pocit, byť teda jsem mimo jeho oblast, kam jezdí a max jsem byl ochoten u něj tu pračku koupit. Navíc v tomhle těžko soudit asi, na blbej kus natrefí člověk u kterýhokoliv výrobce, proto jsem se ptal zde, jestli někdo nedělá do praček...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě ten servisák právě tvrdil něco jinýho, že na tu gorenji stojí programátor např 920,- na AEG cca 4k, proto ten dotaz, jestli tu někdo není servisák na pračky, aby mi to potvrdil. S tím, že se to časem vysere počítám u všeho, proto mi šlo o cenu případné opravy... Zítra chci ještě zavolat do servisu v Brně, kde jsem pračku chtěl brát, ale borec na prodejně nebyl schopen říct v zásadě nic - o těch modelech, co jsem se na ně šel podívat, jsem ve finále věděl víc jak on :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

900 za program na Gorenje je nesmysl. Možná na nějakej starej model. Většina elektronik je opravitelnejch,tenhle problém řešíme několikrát tejdně. Vyloženě dražší díly jsou většinou jenom na Bosch a Siemens.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna dvě, které jsou mému srdci po Miele nejblíže. Ke konci roku musím koupit, ideálně v bílé barvě, troubu, varnou desku, vestavěnou mikrovlnou, mrazák a vinotéku, ty poslední dva v bílé být nemusí. A jak tak tím listuju, tak mi to zatím vychází na Miele, Miele, Siemens, Siemens, Bosch. Po AEG jsem se nějak nedíval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Aha jo, oni to tam vlastně píšou akorát o řádek níž. Je to 10 let na motor.

 

hlavně je tam nutná registrace !

 

Pánové, máte někdo osobní zkušenosti s pračkami, sušičkami Samsung? Co servis, zkušenosti?

Popřípadě konkrétně s těmito modely:

 - pračka Samsung WF 80F5E5U2W

 - sušička Samsung DV 80F5E5HGW

 

Díky

co tě vede k Samsungu? máš jejich mobil, design?

Upraveno uživatelem Akam
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...