Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

No nebo varianta horší, co se stalo mě, prasklá přívodní hadice uvnitř pračky, kdy voda vlivem vysokého tlaku vody, crčela dovnitř do pračky, a až vibrace při praní, ji vyhnaly ven, když to technik otevřel, bylo to těsně pod motorem. Objednal nový díl,došel, vyměnil, a vytopil jsem sousedku. Od té doby, mi tam pračka stojí, a nemá moji důvěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

Já tomuhle vůbec nerozumím, už asi 20 minut čučím na Alzu. Potřebuju pračku + sušičku. Ceníkově tak strop kolem 50k. Stojí za to tyhle základnějši Miele, nebo mám koupit Bosch, Siemens, AEG? 

Whirpool jsme měl 7 let a po 4 začala reznout na několik místěch a nejsem s nimi spokojen. 

Co od toho vlastně chci? Jakože je k něčemu ta pára, na co dát pozor ať tam je. 

Co vím, že chci:

6kg prádla aspoň

ať to má nějaký rychlo program

boní plnění

max šířku 60 cm (jinak se nevejde do dvěří koupelny (do budoucna to dám pak do komory, ale teď tam nemám dovedenou vodu/odpad).

Jo a kdyby jste věděli pak o nějaké mamce samoživitelce atd, co potřebuje pračku a je to problém. Tak jí dovezu tu svoji současnou. Ona je sice na výku zrezlá a občas se sekne (jakože člověk musí znovu zvolit program), ale pere v pohodě a byla snad tehdy za 26, takže to nebude jinak úplný sunt. Jen má vrchní plnění a já chci sušičku....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...