Přejít na obsah

Pračka


zid

Doporučené příspěvky

My nedávno koupili Bauknecht. Tady je odkaz: http://pracky.heureka.cz/bauknecht-wae-6100/

Přesvědčila mě hlavně 5 letá záruka.

 

P.S.: Zajímá mě názor FrantiskaH. Je vidět, že se v tom orientuje....

 

pracky mycky ledniky je muj deni chleb...Bauknecht je vlastne whirlpool..lepsi design kvalitnejsi komponenty..lehce horsi pomer cena/vykon petileta zaruka je prijemny bonus..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 525
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

pracky mycky ledniky je muj deni chleb...Bauknecht je vlastne whirlpool..lepsi design kvalitnejsi komponenty..lehce horsi pomer cena/vykon petileta zaruka je prijemny bonus..

 

JJ, lepší Whirpool... to jsem taky slyšel. Takže nemusím litovat. Příště se budu se vším radit na chronomagu.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

my jsme nedavno poridili LG F1047ND a naprosta spokojenost. Ma direct drive,takze absence remenu. Prani tiche a ucinne. Plno doplnkovych funkci...do ceny se urcite vejdes. Navic vetsi prumer otvoru..velika vyhoda.

Taktéž, LG naprosto super, tichá, výkonná, nemá extrémně nízkou spotřebu vody jako konkurence, takže i dobře vypere...

 

Jinde mám Miele, ale tam se do budgetu nevejdeš, ale taky pere výborně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pánové jak jsem slíbil tak plním:

 

AEG Lavamat 75470FL, nástupce pračky, kterou uváděl výše African a nejprodávanější pračka na českém trhu:

 

http://pracky.heureka.cz/aeg-lavamat-75470fl/

 

cena pro přátele z chronomagu 11999,-

 

 

 

 

Bosch WAQ 2446KBY, obdobná pračka od Bosche, 1200 otáček, české popisky kvalitní Německý výrobce, druhá nejprodávanější pračka ve své třídě:

 

http://pracky.heureka.cz/bosch-waq-2446kby/´

 

Cena pro přátele z chronomagu 9999,-

 

 

 

 

Samozřejmě vše oficiální, což můžou doložit kolegové, se kterými jsem se už na obchodu dohodl. Český distribuce, české doklady plná záruka...Schválně neuvádím odkaz přímo na prodejce vše vysvětlím v sz nebo emailem pokud nepůjdou, stačí vepsat do vlánka a ozvu se

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no co se týče samotného motoru tak ano, on totiž ten DD není nic jiného než velký elketromagnet který tvoří stator a rotor je umístěný na oji bubnu...jednoduchá technologie, nevím o žádném co by se porouchal.. ale proti, je větší zátěž na ložiska bubnu, to je asi to co na pračkách odchází nejčastěji, těžko říct co je lepší.. já jsem zastánce standardní koncepce...subjektivě prostě nemam LG rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U nás spokojenost se Samsungem.Nechtěl jsem, spíš něco německého,ale znáte to manželka(mě se líbí tahle). Máme cca 12let a zatím bez problémů,žádná oprava prostě nic.. Tak já bych doporučil Samsung,ale určitě se tu najdou pověřenější osoby co do toho dělají a mají větší zkušenosti.

Samozřejmě tu co máme už není v nabídce.

post-8590-079753800 1345194476.jpg

Upraveno uživatelem vraby
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...