Přejít na obsah

Revue Thommen Diver Professional Chronograph


Doporučené příspěvky

Zdravím místní zkušené hodinkomilce.Při svém neustálém hledání toho či onoho jsem narazil mimo jiné na Revue Thommen Diver Profesional Chronograf.Dají se sehnat za slušnou cenu,myslím že nevypadají až tak zle,luneta,day-date mi sedí,sedí i větším rozměrem.

 

Diver Professional Automatic Chronograph Steel/Black 17030.6137

-ETA Kal. Valjoux 7750

-Saphirglas

-Massives Edelstahlgehäuse mit einseitig drehbarer Lünette mit 60 Minuten Dekompressionszeit-Skala

-verschraubte Krone

-wasserdicht bis 30 ATM (300 m / 1000 ft.)

-Gehäusedurchmesser 45.5 mm (mit Krone 50 mm) -

-Höhe 16 mm

-Bandanstoss 24 mm

-Gewicht 249 g

 

Chci se zeptat na celkovou kvalitu, kvalitu strojku a vaše názory.Všem předem moc děkuji.

 

 

 

 

 

292702d1314642003t-revue-thommen-diver-professional-chronograph-steel-black-17030-6137-m-valjoux-7750-bild-695.jpg 292703d1314642003t-revue-thommen-diver-professional-chronograph-steel-black-17030-6137-m-valjoux-7750-bild-694.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle bude pěknej macek. Každopádně proti značce ani kalibru nemám připomínek. Kalibr je základ 7750 ETA, tam není co komentovat. Revue Thommen se na jednu stranu dokáže hodně inspirovat u jiných značek, na druhou stranu je to firma, která má inhouse. Né teda tento model, ale je to takovej entry level k švácarskýmu inhousu.

Navíc Revue Thommen nosí i můj hodinář.

Takže pokud na to máš pracku, tak za mě ano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tieto hodinky mám doma.

neexistuje nič čo by som im mohol vytknúť.

 

:notworthy:

 

Dobrá zpráva.Díky.Prosím Tě,jak je na tom zrovna tvůj kousek s přesností?V servisu asi na opravě nebyly,jinak by jsi nepěl chválu.Narazil jsem na ně už dřív,ale ted mi vytanuly v paměti.Mám zájem právě o day-date,diver lunetu,safír a td.Jak je to s antireflexem?Obstojí ve srovnání s Fortis Marinemaster?

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...