Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Rios nabízí dva modely s kovovým klipem, zkus se podivat sem. Výhodou klipu je nasazení a následné sundání. Dále je možné objednat řemínky s "open end" u Hirsch (na webu je namáme). V tomto provedení jsou v nabídce Hirsch Genuine Croco, Duke, Rainbow, Camelgrain. Otevřené konce jsou vybaveny lepidlem, které se aktivuje acetonem.

 

Kdyz tak mi posli SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahojte, chcel by som dat na zimu trosku inu tvar Speedmasterom (3570.50.00), ktore mam na tahu...

Zatial nie som ochotny zaplatit OEM cenu Omege za ich naramok + sponu :(

 

Na komplet vybavu by som videl asi

- cierny kroko na prilezitost

- cierny na denne nosenie - zatial ma najviac zaujal hirsch heavy calf...

- nieco hnede - zvlastnejsie

 

Mate nejake tipy? overene? trosku sa bojim hrubky remienka - nech nevyzera k hodinkam prilis tenky

 

Tiez by ma zaujimal vystezejkovac - nejaka rada ktory kupit?

 

Dakujem za rady/tipy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, viděl bych to asi takto:

 

- cierny kroko na prilezitost

Rios President nebo Hirsch Earl

 

- cierny na denne nosenie

Heavy Calf je výborna volba, případně

Rios Montana, Colorado nebo Rios St. Petersburg, Moscow

 

- nieco hnede - zvlastnejsie

Tady bych sel do Cordovanu, je v hnědé barvě takovy pololeský a vypadá opravdu luxusně

Rios Chicago nebo New York

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Da

 

Ahoj, viděl bych to asi takto:

 

- cierny kroko na prilezitost

Rios President nebo Hirsch Earl

 

- cierny na denne nosenie

Heavy Calf je výborna volba, případně

Rios Montana, Colorado nebo Rios St. Petersburg, Moscow

 

- nieco hnede - zvlastnejsie

Tady bych sel do Cordovanu, je v hnědé barvě takovy pololeský a vypadá opravdu luxusně

Rios Chicago nebo New York

 

 dakujem  za tipy / este by ma zaujimala spona - viac sa mi paci ta rios preklapacia spona bez loga

http://www.strapshop.cz/spony/rios-preklapeci-spona-a (aj ked nie je aktualne dostupna :()

 

co sa tyka sposobu zapinania sa mi zas paci viac http://www.strapshop.cz/spony/hirsch-preklapeci-spona - ale ta je vraj len do 3mm (hirsch heavy calf ma 3,5 mm...)

 

mate nejaky tip pripadne na inu bez loga?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ušoune, můžu mít taky dotaz? :-)

 

Mám čerstvě Štajny Aviation GMT a uvažuju o novém řemenu. Chtěl bych něco s vintage lookem, prošívané, klidně i popraskanou kůži (nebo jak se to správně nazývá..) Hnědý, nebo šedý, černý ne. S šířkou 24 po celé délce. Pokud bys měl nějaký tip....

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dakujem  za tipy / este by ma zaujimala spona - viac sa mi paci ta rios preklapacia spona bez loga

http://www.strapshop.cz/spony/rios-preklapeci-spona-a (aj ked nie je aktualne dostupna :()

 

co sa tyka sposobu zapinania sa mi zas paci viac http://www.strapshop.cz/spony/hirsch-preklapeci-spona - ale ta je vraj len do 3mm (hirsch heavy calf ma 3,5 mm...)

 

mate nejaky tip pripadne na inu bez loga?

 

Jiné spony zatím v nabídce nemáme, logo na sponě Hirsch je pouze vypískované, takže by v krajním případě asi nebyl problém ho vyleštit.

V každém případě doporučuji motýlovou sponu (Rios, Hirsch) před překlápěcí - je výrazně pohodlnější.

Spony Rios jsou již na cestě v rozměru 18mm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám čerstvě Štajny Aviation GMT a uvažuju o novém řemenu. Chtěl bych něco s vintage lookem, prošívané, klidně i popraskanou kůži (nebo jak se to správně nazývá..) Hnědý, nebo šedý, černý ne. S šířkou 24 po celé délce. Pokud bys měl nějaký tip....

 

Dle Tvého požavku (24/24, vintage) máme v nabídce pouze dva modely ... RIOS Oxford a RIOS Chesterfield.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...