Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • po 4 týdnech...
  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Od června by se měli objevit v nabídce Hirsch nějaké zulu strapy ... konečně.

 

attachicon.gifzulu.jpg

 

Ahoj, chtěl bych se zeptat na tyto Hirsch zulu strapy, jak to s nimi vypadá? Nenašel jsem je ve vaší nabídce ani na stránkách výrobce Hirsch... moc se mi líbí. Budete je mít v sortimentu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

již delší dobu sháním nějaké krátké 18mm řemeny. Mám opravdu hubenou ruku takže standardní délka je na poslední dírku a ještě trochu plave. Zvlášť na hodinkách větších než 32x44.
Poradíte kde resp který výrobce dělá zkrácené řemeny i v 18tce?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, chtěl bych se zeptat na tyto Hirsch zulu strapy, jak to s nimi vypadá? Nenašel jsem je ve vaší nabídce ani na stránkách výrobce Hirsch... moc se mi líbí. Budete je mít v sortimentu?

 

Ahoj, zjistime u Hirsch v jaké fázi je výroba a pošlu SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, 

 

již delší dobu sháním nějaké krátké 18mm řemeny. Mám opravdu hubenou ruku takže standardní délka je na poslední dírku a ještě trochu plave. Zvlášť na hodinkách větších než 32x44.

Poradíte kde resp který výrobce dělá zkrácené řemeny i v 18tce?

 

Děkuji

 

Dobrý den,

v rozměru 18mm máme v nabídce celou řadu řemínků ve zkrácené délce, podivejte se sem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove,musim pochvalit bleskove doruceni. V nedeli v noci objednano a zaplaceno. Dnes rano doruceno do Prahy. Diky!!!!!

 

Jen Rios Havana,ktery je uvadeny jako stredne hnedy je v realu cognac a spis do korkova:-(

Upraveno uživatelem Kid_A
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se zásilka nějak zasekla v Ostravě, teda alespoň podle Trackingu..Strapshopem podáno na poštu v pondělí a na trackingu stále visí pouze podáno, takže pošťáci jsou asi nějací zabrždění :) Co se týče Strapshopu jako takového, tak tam je vždy naprostá spokojenost, takže i teď si samozřejmě rád počkám na zásilku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky ti za ochotu ;)  Nijak extra na to nespěchám, takže to ani nehrotím, ale vypadá to, že se jim to na poště asi někam zatoulalo, protože to stále visí v trackingu jako pouze podané. Uvidím zítra a dám kdyžtak vědět, možná budou akorát potřebovat trošku pošťouchnout na poště :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky borci, vymena probehla zcela bez problemu.

 

at se dari

 

Panove,musim pochvalit bleskove doruceni. V nedeli v noci objednano a zaplaceno. Dnes rano doruceno do Prahy. Diky!!!!!

Jen Rios Havana,ktery je uvadeny jako stredne hnedy je v realu cognac a spis do korkova:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...