Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj,

 

rád bych si pořídil na svoje Fortis B42 Flieger černý řemínek s imitací aligátora/krokodýla. Potřebuji do práce spíš formálnější vzhled, tedy raději s nekontrastním prošitím.

 

Co by si doporučil? Uvažuji o Rios Louisiana nebo Hirsch Duke. Je mezi nimi nějaký zásadní rozdíl?

 

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.

 

Nedávno jsem pořídil Chronoswiss Kairos. Vybírám na Strapshop a ocenil bych menší pomoc. 

 

Má představa je kůže, černá barva a tam to asi končí :)

 

Nyní je mám na origo černém pštrosovi s černým prošitím. Pštrose bych tedy vynechal.

 

Nějaký návrh, co by k nim šlo nejlépe? Nebo snad zvolit modrou barvu, aby šla k modřeným ručkám? Tím pádem už padá i barva :) Prostě nejsem moc rozhodlej a ocením pomoc.

 

Cenová představa je 1000-1500 Kč. 

 

Předem díky za odpověď.

 

Pro představu přidávám foto z netu.

 

post-18981-0-25523300-1454521640_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Težko radit :)

Potřeboval bych znát alespoň představu, zda hladkou nebo strukturovanou kůži.

 

Osobně bych volil černou nebo ještě lépe tmavě hnědou, modrá se podle mého názoru na tento typ hodinek moc nehodí.

Z hladkých řemínků bych doporučil Hirsch Ascot v hnědé (ta je moc pěkná) nebo černé barvě.

Další variantou by mohl být Hirsch Siena, opět krásný hladký řemínek, ale zúžení je z 20mm na 16mm (někomu to vyhovuje / někomu vadí).

 

Ze strukturované kůže pak doporučím Rios Lord, ten pak každopádně v nějakém hnědém odstínu, kde pěkně vynikne kresba krokodýlí kůže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mockrát díky za tipy! Asi jsem spíš pro strukturu. I když ten Hirsch Ascot je nádherný.

 

Koukám teď na ten Rios Lord a ještěrku - tu asi spíš od Riosu než od Hirsch. A taky na toho pštrosa no....ale.... Když mám pštrosa teď, neměl bych zkusit něco jiného? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, v nejbližších dnech mi má přijít nová akvizice a to legendární SARB033. Představoval bych si nějaký černý řemen typu:

 

Co vy na to? Případně kde takový řemen koupit?

post-38819-0-53441900-1455187111_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...