Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Čau Bakere co říkáš na Sinny a hnědou kožku (22/22, moc nechci ty zužijící se nitě), nebude se to bít ? Zvažuji délku XL, nicméně myslím si, že i řemínky 120/80 budou v pohodě. Hodinky mají vzdálenost mezi stěžejkami 46mm. Napadá mne Hirsh George Gold Brown, Heavy Calf, možná Camelgrain....a možná to je celé blbost a bude to hnusné, ale klidně mi to řekni - já to přežiju :) . Díky moc.

post-35497-0-86878900-1459433517_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna na tyhle bych řemen 22/22 nedával, ty řemeny jsou dost masivní a tyhle hodinky mají subtilnější nožky.

George ve zlatohnědé he super volba, ten jim sedne myslím dobře.

Heavy Calf mi k tomu taky moc nejde, ale zastav se zkusíme ho zároveň s HIRSCH Lucca a HIRSCH Heritage.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Viktore, dnes mi praskl kaučuk na mých Orlíkách II. Mám sice v krabici identický nový, ale zase bych zkusil něco jiného. Myslíš, že by byl vhodný HIRSCH Tiger Black ? Má to jen jednu vadu, potřeboval bych tam broušenou sponu, ne lesk. Ta řada Performance mě dost bere. Nebo vidíš něco jiného ? Je to 22mm. Dík za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Petře, černý Hirsch Tiger na nich bude vypadat určitě dobře, ale umím si na nich představit i Hirsch James ve zlatohnědé barvě. Sponu můžeme dát matnou.

Dík za radu, ale chtěl bych černý. Nevadí mi nějaké kontrastní prošití nebo jiná barva podkladu, ale vrch by měl být v černé. I ten Hirsch James je v černé. Jak říkal Ford, můžete mít jakoukoiv barvu, pokud si vyberete černou. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hirsch Robby na Moonech, skvělá kombinace.moon.jpg

To vypadá výborně. Jsem si říkal, jak by vypadal šedý Arne na Fliegerchronu od IWC. Šedý nato jim totiž sluší. Ale pořád se mi nezdá naprat 22mm do 21mm, byť jde o kaučuk. Upraveno uživatelem bandicoot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau Bakere co říkáš na Sinny a hnědou kožku (22/22, moc nechci ty zužijící se nitě), nebude se to bít ? Zvažuji délku XL, nicméně myslím si, že i řemínky 120/80 budou v pohodě. Hodinky mají vzdálenost mezi stěžejkami 46mm. Napadá mne Hirsh George Gold Brown, Heavy Calf, možná Camelgrain....a možná to je celé blbost a bude to hnusné, ale klidně mi to řekni - já to přežiju :) . Díky moc.

 

Ahoj Wizi,

kdyby jsi slevil z těch rozměrů 22/22, tak super strap je žralok rios wave, pro tebe si myslím šedej, já ho mám tmavěmodrej na SINN 6100 regulateur B a moc jim sluší. Vyzkoušej u Viktora, za to nic nedáš.

 

fajn den, Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá výborně. Jsem si říkal, jak by vypadal šedý Arne na Fliegerchronu od IWC. Šedý nato jim totiž sluší. Ale pořád se mi nezdá naprat 22mm do 21mm, byť jde o kaučuk.

Sluší nejen Moonům a člověk se nesmí bát ho tam narvat.:-)

 

post-37045-0-99621300-1459497245_thumb.jpg

post-37045-0-03410100-1459497270_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To vypadá výborně. Jsem si říkal, jak by vypadal šedý Arne na Fliegerchronu od IWC. Šedý nato jim totiž sluší. Ale pořád se mi nezdá naprat 22mm do 21mm, byť jde o kaučuk.

 

Určitě dobře.

Jak nemám příliš oblíbenou zelenou barvu, tak na těch flígrech si doveru dobře představit právě ten zelený Arne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...