Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Akce pouze pro Chronomag, platná do 20.11.2017

 

Ke každému řemínku v hodnotě 1.500,- Kč a vyšší nabízíme překlápěcí sponu HIRSCH Deployment a HIRSCH Deployment Plus se slevou 40% a dopravu zdarma při platbě předem.

V případě zájmu vytvořte objednávku a do poznámky uveďte "Deploy -40%", slevu nastavíme a opravenou objednávku pošleme na email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,mohl by mi někdo ze zdejších kompetentních odborníků vysvětlit,proč když si v kterémkoliv e-shopu (včetně StrapShopu) objednám kožený řemínek k pilotkám s nýtky u stěžejky,nejsou tyto nýty nikdy v řemínku usazeny rovně (symetricky k ose)? Zkoušel jsem kupovat tyto řemínky v různých e-shopech - českých,německých,amerických a samozřejmě jsem zkoušel i Ebay a AliExpress. Stály mne (v ekvivalentu) mezi dvaceti a 100 dolary,ale asi mám smůlu. U všech byly nýtky více méně nakřivo. Nebo jsem to špatně pochopil a tato nepřesnost má vzbuzovat dojem ruční práce? Přeci si nebudu k pilotkám za 12 t. kupovat originál IWC strap za dvacet tisíc (a nikdo mi stejně nezaručí,že ty nejty nebudou taky nakřivo). Odpověď nečekám, jen jsem si potřeboval pobrečet.

Upraveno uživatelem petr.hofi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Neumím na to fundovaně odpovědět, takže je to spíš taková moje úvaha ...

 

Myslím si, že hlavní problém bude v aplikaci nýtu do kůže, ten musí být (aby držel) malinko delší než je tloušťka kůže.

Při naražení nýtu dojde k jeho deformaci, což se může projevit lehkým vyosením.

 

rivet.jpg

 

Pokud to potřebuješ mít dokonalé, pak hledej řemen se šroubovacími nýty, tam by tento problém neměl nastat.

 

screw.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Viktore,

 

potřebuju řemen na Omega Seamaster 300 Mastercoax. Rozteč je netypických 21 a tak moc velký výběr není. Koukal jsem na Vaše Hirsche - Runner, Duke, Osiris. Které z nich by se na ně hodily, vzhledem k velikosti a váze hodinek? Ten Rios Typhoon asi moc pohodlný nebude co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...