Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

Ahoj, sháním trošku retro styl a líbí se mi zlatohnědý/hnědý HIRSCH Ranger se stříbrnou přezkou, ale potřeboval bych ho v šířce 21mm (na Orient BambinoFAC00009W0 - bílý ciferník, modré ručičky) a na druhé hodinky Dreyfuss&Co http://www.watchshop.com/mens-dreyfuss-co-1924-automatic-watch-dgs00153-52-p100000121.html něco podobného. HIRSCH Duke 21mm vypadá taky dobře. Neplánujete HIRSCH Ranger v 21mm šířce?

 

Díky

 

Pepa

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Pepo,

Ranger v šiři 21mm není a nebude. Rozměr 21mm je obecně problém, lze to samozřejmě řešit řemínkem 22mm, ale v případě Ranger by to fakt vypadalo blbě, řemen je stejně široký po celé délce.

Na Orienty bych dal Duke, bude to vypadat dobře. Na pilotky Dreyfuss (pokud se nemýlím mají 20mm) by naopak ten Ranger mohl sednout perfetkně. Případně ještě Liberty nebo Buffalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, prosim o radu/inspiraciu.

Oprasil som moje certinky, zhodil tah a nahodil tento cierny remen. Problem je, ze mi tam nejak "nestimuje" a absolutne ma nic nenapada aky iny styl remienka (20mm) by k tymto hodinkam pasoval, ci uz farebne alebo vzorom. 

Dakujem. 

post-47307-0-25290100-1516974792_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Viktore, co bys mi prosim doporučil na Seiko Astron (viz foto)? Mam v hlavě grand duke v černé, rios bass, nějaký performance robby/tiger/george, campagnolo canvas v černé nebo béžové.

Než se dostanu osobně do Ostravy na čumendu, nutně něco potřebuju:-)

 

Předem diky moc za rady zkušeného oka;-)

4685d46f216d0c399a81028bf668e68e.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj Tome, z toho co jsi vypsal, bych tam dal černý Tiger (nebo Robby), chce to masivnější řemen, takže bych určitě vyřadil Hirsch George a Campagnolo Canvas.

Ještě Hirsch Heritage nebo Lucca by mohly vypadat dobře.

Díky moc za doporučení. Herritage v antracitové barvě by nemusel vypadat vůbec špatně.

Co ten Hirsch Grand Duke, to by podle tebe šlo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...