Přejít na obsah

Baker

Doporučené příspěvky

Možná jste již zaregistrovali nový e-shop s nabídkou řemínků RIOS a HIRSCH - www.StrapShop.cz.
Tímto bych vás chtěl pozvat k jeho návštěvě ...

V tomto nekonečném vlákně budeme zveřejňovat aktuality, novinky a akce probíhající na našem webu.

O celý e-shop pečuje v současné chvíli kolegyně, která má na starost také expedici.
Budete-li mít jakékoliv technické dotazy, či budete potřebovat poradit s výběrem řemínku k vašim hodinkám, napište mi zprávu.

Tady jsou prvni reakce zakazniku. ;) Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 1,3tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Měl bych menší technickou připomínku - u vkládání do košíku by bylo dobré mít počet kusů. Obzvlášť u stěžejek, kde člověk většinou kupuje větší počet je opakované klikání lehce otravné. Ale jinak je to velká paráda:)

 

Jestli je to ve špatném vlákně (asi to patří do výše odkazovaného), omlouvám se a kdyžtak to klidně přesuňte...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiez technicku... chce to doplnit treiedenie podla rozmeru stezejky (zhanam nieco v 19mm)

Vime o tom a do budoucna urcite podrobnejsi vyhledavac planujeme, je to ovsem programove a technicky pomerne komplikovane vzhledem k mnozstvi velikostnich a barevnych kombinaci. Z tohoto duvodu jsou na webu katalogy se stazeni, vybirani remene z katalogu je pohodlnejsi, na jedne strane vidite vsechny barevne varianty a zaroven vsechny sire ve kterych se dany remen vyrabi.

 

Rios nabizi v sirce 19 mm mnoho beznych i luxusnich modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za pozvánku už jsem tam. :smile_anim: Ale objednávat nebudu, leč ženuška konečně může objednat v ČR a tímto mě vytvořit i překvapení. Doteď to fungovalo vybrala a já provedl zahraniční platbu, takže jsem vlastně věděl co dostanu :crying_anim: Dostala instrukce k jakým hodinkám co potřebuji a je to jen a jen na ní. Tak uvidíme. A díky tímto za STRAPSHOP. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Aktuálně ...

 

V dodávkách od Di-Modell jsou dlouhodobě problémy s plněním termínů, které mohou být v některých případech i v řádech týdnů. Oblíbené modely jako Jumbo či Anfibio Wapro se samozřejmě budeme snažit držet neustále skladem. Pokud vám delší termíny nevyhovují, prosíme vybírejte v případě běžných modelů spíše z nabídky značky Rios. Osobně tyto řemeny považuji za kvalitnějjší a skladová dostupnost je u výrobce rovněž výrazně lepší.

 

Dodací termíny od výrobců bohužel nedokážeme příliš ovlivnit :(

Díky za pochopení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Velmi rad by som tam nakupil. Ale uz hodnu dobu sa tam prehrabavam a hladam damsky remienok 17mm. Keby sa tam objavil volaky search, kde by dala zvolit farba alebo material a sirka v mm, to by bolo...klikat remienok po remienku a hladat ci ma 17mm verziu som skusil, ale nic poriadne som zatial nenasiel...a uz som uklikany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a asi ani nebude tak skoro ? Ak nie, prosim vedel by si mi do sz poslat nejaky link, kde by taketo mohli mat ? Dakujem

To jsme si nerozumeli, zadny z vyrobcu ktere nabizime nema v nabidce damsky remen v siri 17 mm. V panskem provedeni to neni problem.

Dival jsem se a nenasel jsem tento rozmer ani u jinych vyrobcu. Jedina cesta je nechat si remen usit na zakazku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cest Viky, tak at vam to slape!

Mam dotaz, motas se kolem remenu, treba to vis, nebo nekdo jiny. Mas v nabidce Rios modry zralok, jak se ziskava kuze za zraloka? Ptam se proto, protoze presne tenhle mam na modrych Igenech a mam trochu spatne svedomi. Krokous je pohoda, ti se chovaji jako ovce, nebo ondatry. Ale co zraloci? Jsou nejake zraloci farmy? Jde vubec zralok chovat v zajeti? Jinak volne zijici jsou snad vsichni chraneni a valem jich ubyva. Tak se ptam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...