Přejít na obsah

Potřebuju poradit :-)


Doporučené příspěvky

Dobrý den,zdravím všechny.

 

Jsem tu nový a tak se předem omlouvám pokud to píši někam kam nemám.Chci investovat do svých prvních pořádných hodinek a líbí se mi tyto Citizen Promaster BJ7010-59E.

Potřebuju hodinky přesné a odolné.Nevadí mi větší hmotnost a ani velikost.Určitě potřebuju vodotěsné.Líbí se mi technologie Eco drive,proto Citizen.Dotaz první:-)Jak moc jsou tyhle typy hodinek poruchový?Aby neskončila záruka a hodinky s ní...:-)Dotaz druhej:Internet je plnej nabídek s podstatně lepšíma cenama než mají oficiální obchody,zlatnictví atd..Jaký máte zkušenosti s těmahle obchodama?Konkrétně výše jmenované stojí něco kolem 11 000 kč a na netu jsem narazil na cenu za necelých 6000 kč...Vysvětlení prodejce,nakupuje v zahraničí a tady s přirážkou prodává...Dá se tomu věřit?

Díky za odpovědi a pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,zdravím všechny.

 

Jsem tu nový a tak se předem omlouvám pokud to píši někam kam nemám.Chci investovat do svých prvních pořádných hodinek a líbí se mi tyto Citizen Promaster BJ7010-59E.

Potřebuju hodinky přesné a odolné.Nevadí mi větší hmotnost a ani velikost.Určitě potřebuju vodotěsné.Líbí se mi technologie Eco drive,proto Citizen.Dotaz první:-)Jak moc jsou tyhle typy hodinek poruchový?Aby neskončila záruka a hodinky s ní...:-)Dotaz druhej:Internet je plnej nabídek s podstatně lepšíma cenama než mají oficiální obchody,zlatnictví atd..Jaký máte zkušenosti s těmahle obchodama?Konkrétně výše jmenované stojí něco kolem 11 000 kč a na netu jsem narazil na cenu za necelých 6000 kč...Vysvětlení prodejce,nakupuje v zahraničí a tady s přirážkou prodává...Dá se tomu věřit?

Díky za odpovědi a pomoc :-)

 

jenom pro info, takhle se prodávájí na ebay: [media]http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=Citizen+Promaster+BJ7010-59E&_sacat=0[/media]

Upraveno uživatelem Rudykopalsson
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj otec má hodinky Citizen s Eco-drive asi 10 let a šlapou mu bez závad. Kolega z práce má Casio se solárním pohonem několik let a taky jedou bez problémů. Takže to asi poruchová technologie není.

 

Doporučuji podívat se na Amazon mají momentálně velké slevy na Citizen a Seiko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chceš investovat do pořádných hodinek (jak píšeš), asi bych na Tvém místě zvolil jinou značku. Nemám nic proti hodinkám Citizen, nicméně pro mne jsou hodinky i záležitostí image a tu Ti tato značka nějak moc neposkytne vzhledem k tomu, že vyrábí i řadu low-end hodinek prakticky za pár korun.

 

Zkus mrknout na některé z aktuálních modelů Certina nebo Tissot. Je tam pár hodně povedených kousků v cenové kategorii, kterou jsi zmínil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

hodinek Citizen se vůbec neboj. Je to léty prověřená značka. Určitě je doporučuji. Já mám tyto.

 

CITIZEN BL5251-53L

 

 

Používám je na každodenní nošení do práce a měl jsem je letos v Africe bez sebemenšího poškození či poruchy.

 

Zkus tohoto prodejce na aukru, myslím, že neprohloupíš.

 

http://aukro.cz/citizen-promaster-bj7010-59e-i2583080158.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V práci má asi 20 kolegů Citizeny s Eco.žádný problém,žádný servis.Těm nejstarším už je asi 11.Sám jsem měl dvoje,jedny i druhé po třech letech,ty třetí rok.Nikdy žádný problém.Ty poslední jsem kupoval v Děčíně ,mají samostatné hodinářství,potom internetový obchod a aukro : http://aukro.cz/citizen-as4050-51l-zdarma-nuz-a-zesilovac-i2574521268.html http://www.ehodinarstvi.cz/CITIZEN-AS4050-51L-ZDARMA-zesilovac-RC-signalu-a-darek_g6862.html

Nejlepší cestu u tohoto prodejce vidím objednat na Aukru k vyzvednutí v Děčíně.Jinak v prodejně má samozřejmě ceny vyšší než na netu./odkazy s ukázkovou nabídkou,není to to co chceš,hledal jsem prodejce nikoli model :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den,zdravím všechny.

 

Tak nakonec jsem šel do těchto:Citizen BJ-7010.Koupil jsem přes net na Aukru od prodejce Petr Kuchařík.Maximální spokojenost jak s hodinkami tak i s přístupem prodejce.Jen mne mrzí že Citizen tyhle hodinky nedělá ocelové a se safírovým sklíčkem..Pokud chce člověk safír,tak už tam musí být i titan a rádiem řízené..:-(Což mne mrzí protože minerální sklíčko už se mi podařilo škrábnout...nic hrozného a skoro není ten škrábanec vidět ale nicméně tam je a štve mne to...Časem asi bude potřeba výměna za safírové.

 

Děkuji všem za odpovědi a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...