Přejít na obsah

Firemní akce ve sklípku


Doporučené příspěvky

Kluci dovoluji si Vás požádat o radu. Jakožto ne-vinař a téměř abstinent jsem logickým výběrem svého šéfa dostal za úkol podílet se na organizování firemní akce. Mělo by se jednat o výlet cca 45 - 50 osob. Představa je, že tlupa dorazí v pozdně odpoledních hodninách do sklípku, kde proběhne nějaký běžný program ( víno, bašta, zpěv ) a mělo by to být i s ubytováním. Cenový strop je cca 1.000,- na hlavu. Lokalita někde mezi Brnem a Lanžhotem ( před kulturou bude ještě nějaká akce pracovní v Pezinku ). Budu velmi vděčný za rady či přímo nabídky. Termín akce byl stanoven na 19. - 20.2012.

Díky

Mrazík

Upraveno uživatelem mrazik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

My na takovýhle akce využíváme agenturu. Zařídíte to za nás a levně a nemusím se bát že něco krachne. Navíc sestaví program přesně na míru. Eventová agentura se jmenuje http://all4event.cz/, tak třeba taky poradí.

 

Kluci dovoluji si Vás požádat o radu. Jakožto ne-vinař a téměř abstinent jsem logickým výběrem svého šéfa dostal za úkol podílet se na organizování firemní akce. Mělo by se jednat o výlet cca 45 - 50 osob. Představa je, že tlupa dorazí v pozdně odpoledních hodninách do sklípku, kde proběhne nějaký běžný program ( víno, bašta, zpěv ) a mělo by to být i s ubytováním. Cenový strop je cca 1.000,- na hlavu. Lokalita někde mezi Brnem a Lanžhotem ( před kulturou bude ještě nějaká akce pracovní v Pezinku ). Budu velmi vděčný za rady či přímo nabídky. Termín akce byl stanoven na 19. - 20.2012.

Díky

Mrazík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebyli jste náhodou v těch Němčičkách ve Vinařským dvoře u takovýho mlaďocha, co má všechny vína sladký a drahý? Jmenujou se třeba Áčko, dědova večerka a tak?

Tuším, že se to jmenovalo Slovácký dvůr. Jak se jmenujou vína jsem nestudoval a nic ani neochutnával bo jsem tam odtud mazal v noci autem domů. Sklepmistr byl poměrně dost ukecanej, ale typoval bych ho kolem 40tky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...